Altın durumu ile ilgili durumu inceleyebilir, borsadaki durumu göz önünde bulundurarak yatırım seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Altın değerlerinde yaşanan son dönemdeki artış, hızlı bir şekilde değer kazanan altının, iki aydan sonra tekrar değerinde düşüşle karşılaşıldı. Piyasalardaki duruma bağlı olarak ilerleyen dönem için ani bir artış beklenmemesi dikkat çekiyor.

Cumhuriyet Altını 1463 Liraya Düştü

Cumhuriyet altını fiyatı için 1463 Türk Lirası seviyesi test edildi. 1450 Türk Lirası’nın altına düşeceği öngörülen cumhuriyet altını için özellikle Eylül ayının sonunda fiyatlar dikkat çekiyor. Negatif etkilerle birlikte bir anda altın fiyatlarının olumsuz seviyelere ulaşacağı ve bu durumun fiyat ortalamasına doğrudan etki edeceği de yapılan yorumlar arasında bulunuyor.

Anadolu Ajansı ve A Para da dahil olmak üzere tüm ekonomi platformları tarafından özellikle de altın fiyatlarının güncel değerleri açıklandı. Altın fiyatları saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak analiz edilebiliyor. Güncel fiyatların durumuna bağlı olarak yatırımınızı şekillendirebilir, cumhuriyet altını, çeyrek altın, gram altın satın alabilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir