Eşinize olan sevginizi eşsiz tasarımları ve göz alıcı parlaklığı ile herkesin hayran kalacağı Emel Pırlanta ürünleri ile gösterin. Yüzük, küpe, bileklik, kolye ve daha fazla kategoriye sahip pırlantalara, sertifikalı ve ilk kez üye olacaklara indirim çeki avantajı ile sahip olabilirsiniz.

0.97 Karat Pırlanta Coronet Kolye 

Özel günleriniz ve yıl dönümleriniz için şık ve tasarım harikası olan kolye ile eşinizin zarafetini taçlandırabilirsiniz. 4.52 gram ve 18 ayar beyaz altın kullanılarak üretilmiştir. Pırlanta ağırlığı 0.97 gram olup toplam 63 adet pırlanta kullanılmıştır. Yuvarlak kesime sahip 0.97 karat pırlanta coronet kolye %60 indirimli fiyatı ile satışa sunulmaktadır. Satın alma işleminizi kredi kartınızla, kredi kartına taksit seçeneğiyle veya havale ile gerçekleştirebilirsiniz.

0.89 Karat Pırlanta Lapis Yüzük 

Farklı ve eşsiz bir tasarımla üretilen yüzükte mavinin en güzel tonu olan lapis taşı kullanılmıştır. Lapis taşının ağırlığı 6.86 karat ve damla kesimdir. Kullanılan 82 adet pırlanta ise 0.89 karattır. Büyük indirim kategorisinde yer alan 0.89 karat pırlanta lapis yüzük eşiniz için mükemmel bir yıl dönümü hediyesi olacaktır. Damla şeklindeki görünümü ve canlı mavi tonuna sahip lapis taşı özel günlerinize anlam katmak için tasarlanmıştır. Büyük indirim kampanyası ile %60’lık indirimden yararlanarak satın alabilirsiniz.

3.00 Karat Pırlanta Safir Gerdanlık 

Orta kısımdan uca kadar toplam 213 adet pırlanta kullanılan gerdanlığın uç orta kısmında 1 karat safir kullanılmıştır. Mavi rengi ve damla kesimi ile safir, gerdanlığın göz alıcı güzelliğini tamamlamıştır. Kullanılan pırlantaların toplam ağırlığı ise 2 karattır. Uç kısmındaki safir etrafını çeviren pırlantalar ile çiçek görüntüsüne sahiptir. Şıklığınızın tamamlayıcısı olan toplam 3.00 karat pırlanta safir gerdanlık hem yıl dönümlerinizin hem de aşkınızın en büyük simgesi olacak.

1.12 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük 

Klasik tektaş görüntüsünden daha farklı şekilde tasarlanmıştır. Üst yan ve kenar kısımları pırlanta taşlar ile süslenmiş olan yüzüğün orta kısmında bir adet 0.41 karat pırlanta bulunuyor. Alt kısmında pırlanta yoktur ve rengi sarı altındır. Toplamda 3 gramlık 8 ayar altın kullanılarak üretilmiştir. 1.12 karat pırlanta tektaş yüzük F renk ve VS/SI berraklığında pırlantalar kullanılarak dizayn edilmiştir. %60 indirim fırsatı ile satın alabilir eşinizi şaşırtabilirsiniz.

0.11 Karat Elmas Kolye 

Sonsuz aşkınızı anlatmak için sonsuzluk işareti şeklinde tasarlanan 0.11 karat elmas kolye üzerinde 6 adet 0.11 karat elmas taş kullanılarak üretilmiştir. Toplam 3.30 gram ağırlığında 8 ayar kırmızı altın kullanılmıştır. 6 adet elmasın 3 tanesi sağ yukarıda, 3 tanesi de sol aşağı taraftadır. Şık duruşu ve farklı tasarımı ile eşinize hediye edebileceğiniz kolyeleri ve kişiye özel tasarımları Emel Pırlanta’ da bulabilirsiniz. https://www.emelpirlanta.com/ büyük indirim kampanyasından siz de yararlanın eşinize olan aşkınızı pırlanta ile yansıtın.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir