Ariş pirlanta ile güzelliğinizi, pırlantanın mükemmel ışığı ile taçlandırın! Ariş pırlanta her zevke, her tasarıma uygun modelleriyle kategorize edilmiş bir şekilde seçiminizi kolaylaştırmaktadır. Özenle seçilmiş taşlarla hazırlanan pırlantalar, kolye modellerinde değişen birçok alternatif seçenekle sunulmaktadır. Zerafetle ışıldayan kolyelerle siz de, kendinizi şımartın!

Pırlantalı Altın Halka Kolye

Pırlantalı altın halka kolye, mükemmel bir işçilikle hazırlanmıştır. Kolyenin halka bölümünde, birbiri içine girdirilmiş pırlantalar bulunuyor. Avantajlı ve indirimli fiyatıyla sistemde sunulmaktadır. Baget ve yuvarlak pırlantalarla süslenmiş pırlanta halka kolyeyi, dilediğiniz her kombininizle kullanabilirsiniz. Şık davetlerde, star parça arıyorsanız mükemmel bir tercih olacaktır. Uzun süreli kullanımda renginde sararma ya da kopukluk gibi istenmeyen problem yaşanmaz. Bu konuda testlerden geçerek satışa sunulur.

0,12 Karat Pırlanta Tektaş Effect Kolye

0,12 karat pırlanta tektaş effect kolye, şık ve aynı zamanda sadeliği isteyenlerin öncelikli tercihidir. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pırlanta detayları, hem kolyenin halka bölümünde hem de orta alanın da bulunmaktadır. Zincir uzunluğu, 42 cm kadardır. Yuvarlak kesimle oluşturulan kolye özel davetlerde, sportif faaliyetlerde veya gerçekleştireceğiniz birçok aktivite de kombinize eşlik edecektir. Yakın bir arkadaşınıza hediye etmek istiyorsanız, güzel bir tercih olacaktır.

Pırlanta Kalp Miracle Kolye

Pırlanta kalp Miracle kolye, yuvarlak kesim bir tasarıma sahiptir. Kalp şekli, kolyenin iç bölümünde de yer alıyor. Yani üç kalp birbirine geçirilmiş bir şekilde sunulmaktadır. Mükemmel bir tasarımla, ince işçilik oluşturularak sistemde sizleri bekliyor. Kendinizi şımartmak ve tercih edeceğiniz farklı kombinlerde kurtarıcı bir takı arıyorsanız, tavsiye edilir. Rahatsız etmeyen görünümüyle, minimal olarak kullanabilirsiniz. Takı tercihinde sadece minimal ve her daim kurtarıcı bir ürün isteyenler için ön plana çıkmaktadır.

Damla Elmas Kolye

Damla elmas kolye, zincir bölümü dışında kullandığınız zaman boynunuzda rahatlıkla durması için farklı bir malzeme ile oluşturulmuştur. Elmas kolye, parlayan rengi ile bütün gözleri üzerinize çeker. Farklı parçalarla bir araya getirdiğinizde, uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Pırlanta Fantazi Effect Kolye

Pırlanta fantezi effect kolye, orta bölümünde olan yuvarlak kesim dışında kenarlarında da aynı şekilde yuvarlak kesimle sunuluyor. Yuvarlak kesimin orta bölümünde, pırlantalara yer verilmiş. Pırlantalar parlak ve ihtişamlı görünümüyle zarafetinizi ortaya çıkaracaktır. Rahatlıkla şık davetlerde kullanabilirsiniz. Herhangi bir takıya gerek kalmadan, tek bir ürünle tarzınızı ortaya çıkarmanız mümkün. Avantajlı fiyatıyla, hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Ariş pırlanta ile zarafetinize zarafet, şıklığınıza şıklık ve güzelliğinizi küçük bir dokunuş yapın! Hemen şimdi arişpırlanta.com web sitesini ziyaret ederek sunulan farklı kategorilerdeki birçok pırlantayı online olarak sipariş edebilirsiniz. Pırlantalarda ince işçilik ve farklı ilhamlar ile oluşturulan tasarımlar, sizi adeta kendisine hayran bırakır!


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir