asicstr.com değerli müşterileri için sunduğu birçok modeli ile sizinde en büyük ayakkabı koleksiyoncunuz olacak. Aynı zaman da sunulan platform içerisinde, spor donanım ve aksesuarları ile spor giyime dair de parçalar bulmanız mümkündür.

Gt-1000 9 G-Tx

asicstr.com yere sağlam basmanızı sağlayan siyah ve renkli ayakkabısı ile kadınların yere sağlam basmasına yardımcı olacak.

Gt-1000 9 G-Tx ayakkabı modeli GEL ve yastıklama teknolojisine sahip olarak üretilmiştir. Ayak bölgesinde daha çok basınç olan bölgeler belirlenir ve o noktalara yastıklama yapılır. Bu sayede, konforlu yürüyüşleriniz için mükemmel destek ve denge sağlar. Böylece ayağınız yere basarken, nötr olarak bir duruş sunarak; bel ve ayak bölgenizde de rahatlama oluşmasına izin verir. Özellikle ise açık alanlarda uzun yürüyüş ve koşularda, rahatlık sunmak için tasarlanmış; kadınlara özel bir üründür.

Thermal Gloves Unisex Siyah Eldiven

asicstr.com sadece ayakkabı sunmaz! Size sportif faaliyetleriniz için kullanabileceğiniz, yardımcı ürünleri de sunarak; hayatınızı kolaylaştırır.

Thermal gloves unisex siyah eldiven, spor yaparken ellerinizin tahriş olmasının önüne geçecek kalitede üretilmiştir. Thermal yapısı sayesinde, sade sportif faaliyetler için kullanıma özel değil; aynı zamanda soğuk havalar için de kullanım açısından uygun durumdadır. Böylece zorlu kış havalarında ellerinizi sıcacık tutar. Kadın ve erkek bireyler için kullanıma uygun olup, yumuşak yapıdadır. Karanlık ortamlarda da görülebilirlik açısından üzerinde ışık yansıtıcı bir logo barındırır.

Big Asics Fz Hoodie Erkek siyah beyaz Sweatshirt 

asicstr.com ürün yelpazesi sayesinde ayaklarınıza güzel baktığı gibi, bedeninizi de koruyacak kaliteli ürünler sunmuştur.

Big asics fz hoodie erkek siyah beyaz sweatshirt, erkekler için tasarlanmıştır. Ürün geneli siyah renkte olup, beyaz marka adı ve logosu barındırır. French Terry olarak adlandırılan Fransız örme kumaş ile üretilmiştir. Bu sayede nem alıcı özelliğe sahiptir. Kapüşonlu yapıda olup, ayarlanabilir kordonlara sahiptir. Ürün, fermuarlı ve cepli yapısı ile kolay ve pratik kullanımdadır.

Japan S Erkek Beyaz Mavi Günlük Ayakkabı

asicstr.com ayaklarınıza iyi bakacak.

Japan S erkek beyaz mavi günlük ayakkabı modeli ile günlük olarak kullanıma uygun olduğu gibi, sportif tarza da uygun bir ayakkabı modelidir. Uzun yıllardır üretimde olup, sıklıkla tercih edilen erkek ayakkabı modelleri arasında yer alır. İç tabanı yastıklama özelliği sunarak, konfor sağlar. Dış alt tabanı ise, yere sağlam basmayı sağlayan kauçuk taban yapısındadır. Bu sayede de yer tutuşu sağlar ve her adımda size konforu hissettirir. Sentetik –suni deri malzemeden üretilmiştir. Beyaz renk ile birçok kombin ile uyumlu olacak yapıdadır. Üzerinde bulunan çizgiler ise, sportif ve şık duran bu ayakkabının, hoş görünümüne hoşluk katar.

Japan S Pf Kadın Beyaz Çok Renkli Günlük Ayakkabı 

asicstr.com kadınların şıklıklarına şıklık katarken, ayaklarına da maksimum konforu sunar.

Japan S Pf kadın beyaz çok renkli günlük ayakkabı modelini, hem günlük hem sportif faaliyetleriniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Platform taban yapısı ile boyunuzu da olduğundan uzun gösterecektir. Geçmiş yıllardan beri üretilen ve talep olunan bir ürün olup, sevilen bir modeldir. Üzerinde birçok rengi barındırması sayesinde, her türlü kıyafetleriniz ile rahatlıkla kombine etmenizi de mümkün kılar. Konforlu yapısı sayesinde ise ayaklarınız rahat eder.

asicstr.com ayakkabıya dair; kadın, erkek ve çocuk bireyler için tasarlanmış her türlü kaliteli ve bol ürün çeşidi ile karşınızda. Ayakların yere sağlam basarken, asicstr.com-Asics ile yaza damga vur


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir