Altınbaş, 16 şubesi ile birlikte online mağazasından takı satın alabileceğiniz bir markadır. Alyans, yüzük, küpe, kolye, bilezik, bileklik ürünleri vardır. Pırlanta ve altın tasarımlarını online mağazasından satın alabilirsiniz. Denge koleksiyonu kategorisinde bilezik, küpe, kolye ürünleri vardır.

Altın Denge Bilezik

Altın denge bilezik, kelepçe bilezikler kategorisinin bir ürünüdür. Tasarımında kare detay kullanılmış, bir kısmında pırlanta işlemelerle hareket kazandırılmıştır. Şık görünümü ile birlikte spor kıyafetlerle de kullanılabilecek sade bir tasarımı vardır. 4,40 gr, 14 ayar sarı altındır. Denge koleksiyonunun en yeni parçalarından biridir. Trend görünümü ile dikkat çeke bilezik, hem ortamda kullanılabileceğiniz alternatif bir tasarıma sahiptir.

Altınbaş online satış mağazasından taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme seçeneği sunulan sitenin ürünlerinde hata olması halinde iade etme şansınız vardır. 15 gün içerisinde iade formu doldurarak ürünü iade edebilirsiniz. Ürünün faturası ile Altınbaş mağazalarından değişim yapabilirsiniz.

Altın Denge Küpe

Altın denge küpe, denge koleksiyonunun en trend parçalarından biridir. 2,16 gr, 14 ayar sarı altından üretilmiştir. Tasarımında kullanılan kare detayların üzerinde taş işlemeleri vardır. Spor-şık bir tasarıma sahip olduğu için farklı kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Klasik bir tasarıma sahip olduğu için diğer küpe çeşitlerinden farklı bir görümünü olan ürünü farklı taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Altınbaş online mağazasından denge serisinin tüm parçalarını satın alabilirsiniz. 3 taksit seçeneği sunan siteden almış olduğunuz ürünleri iade etme şansınız vardır. Ürünle ilgili sorun yaşamanız halinde 15 gün içerisinde iade talebi oluşturmalısınız. Ürünün faturası ile herhangi bir Altınbaş mağazasından ürün değişimi yapabilirsiniz.

Altın Denge Bilezik

Altın denge bilezik, denge koleksiyonunun trend parçalarından biridir. 6,83 gr, 14 ayar sarı altından üretilmiştir. Sade ve şık tasarımı ile dikkat çeken bileziği, spor ve şık kombinlerinizin tümünde kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir özelliği ile farklı kalınlıklarda bileklerde kullanılabilir. Tasarımında altın rengi ile birlikte taş işlemeleri kullanılmıştır.

Altınbaş denge serisinin tüm bilezik modellerini online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Altınbaş, ürünlerine 3-4 taksitle satın alma avantajı sağlamaktadır. Almış olduğunuz ürünlerle ilgili şikayet yaşamanız halinde 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Ürün faturası ile tüm Altınbaş mağazalarından değişim yapma şansınız vardır.

Altın Denge Kolye

Altın denge kolye, 14 ayar sarı altın kullanılarak tasarlanmıştır. Tasarımında gold rengi ile birlikte kullanılan taş işlemeleri kolyeye spor-şık bir hava katmıştır. Tüm kombinlerinizle kullanabileceğiniz estetik bir görünüme sahiptir. Altın kolyeler kategorisinin bir ürünü olan kolye, denge koleksiyonunun en trend takıları arasında yer alıyor.

Altınbaş online alışveriş mağazasından satın alacağınız ürünler, 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Satın alırken ürünün ölçüleri hakkında detaylı bilgileri sanal mağazasından öğrenme şansınız vardır. Altınbaş, tüm ürünleri için taksit seçenekleri sunar ve ücretsiz iade kabul eder. Ürünle ilgili sorun yaşamanız halinde 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Altın Denge Bilezik

Altınbaş denge serisinin trend parçalarından biri olan altın denge bilezik, 14 ayar sarı altın kullanılarak tasarlanmıştır. Kelepçeli bilezikler kategorisinin bir ürünüdür. Ayarlanabilir özelliği ile farklı bilekler için uygun bir üründür. Spor-şık bir tasarıma sahip olduğu için farklı kombinlerle değerlendirebilirsiniz.

Altınbaş mağazasından satın alacağınız ürünle ilgili sorun yaşamanız halinde 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Altınbaş denge koleksiyonunun kolye, bilezik, küpe ürünlerini taksit seçenekleri ile satın almak için https://www.altinbas.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir