Ayakkabı Dünyası, kadın, erkek ve çocuklar için günlük kullanım, spor ayakkabı, bot satın alabileceğiniz sanal mağazaya sahiptir. İndirim seçenekleri sunan sitenin ürünleri arasında aksesuar, çanta, terlik gibi ürünler mevcuttur. Farklı markaların ürünlerini satın alabilir, memnun kalmadığınız ürünleri ücretsiz iade edebilirsiniz.

City Life Siyah Kadın Bot

City Life siyah kadın bot, siyah ile birlikte kahve renk seçeneği olan bir üründür. Beden tablosunda 36-40 aralığında bedenler mevcuttur. Düz tabanlıdır ve diz üstü bir çizmedir. Katlanma bölgesinde iz kalmayacak şekilde açık bir tasarım yapılmıştır. Böylece oturduğunuzda ayakkabı katlanmaz ve yapısı bozulmaz.

Düz tasarlanan bir ürün olduğu için etek, pantolon gibi farklı kıyafetlerle kombin yapmanız mümkündür. Ürünü taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Memnun kalmamanız halinde 30 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Ürünün faturası ile mağazalarından değişim yapabilirsiniz.

Provaq Pudra Kadın Ayakkabı

Provaq pudra kadın ayakkabı, günlük kullanıma uygun bir tasarıma sahiptir. Pudra rengi ile birlikte beyaz renk seçeneği de mevcuttur. Beden tablosunda 36-40 aralığında bedenler bulunmaktadır. Ürün düz tabanlı, bağcılık, taban yüksekliği 3 cm olan bir ayakkabıdır. Örgü kumaştan üretilmiştir ve nefes alabilir bir tasarıma sahiptir. Ayaklarınızın kuru kalmasını sağlayan ayakkabı darbe emici özelliği sahiptir.

Ayakkabı Dünyası online alışveriş adresinden ürünü taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Üründen memnun kalmamanız halinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Ürünün faturası ile istediğiniz Ayakkabı Dünyası mağazasından değişim yapabilirsiniz.

Hammer Jack Beyaz Kadın Sneaker

Hammer Jack beyaz kadın Sneaker, günlük kullanım için uygun sportif bir tasarıma sahiptir. Sneaker ayakkabıları şık ve spor tüm kombinlerinizle kullanabilirsiniz. Bağcık detaylı olan ayakkabının beyaz renk dışında renk seçeneği yoktur Beden tablosunda 36-40 aralığında bedenler bulunur.

Ayağı tam saracak bir tasarıma sahip olduğu için tam bedeninizi satın alabilirsiniz. Beden ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için online mağazasından destek alma şansınız vardır. Üründen memnun kalmamanız halinde ücretsiz iade edebilir veya değişim yapabilirsiniz.

City Life Siyah Kadın Bot

City Life siyah kadın bot, şık tasarımı ile dikkat çeker. Siyah renk seçeneği ile birlikte vizon rengi de mevcuttur. 36-40 aralığında bedenlerini satın alabilirsiniz. Orta boylarda tasarlanan botu, etek ve pantolonlarla kullanabilirsiniz. Desen işlemesi vardır ve süettir. Bakımında süet temizleyici ayakkabı bakım ürünlerini kullanmanız gerekir.

Topuk boyu 5 cm’dir. Tabanının rengi ayakkabı rengi ile aynıdır. Üst kısmında kemer detayı kullanılmıştır. Ayağınızı tam saracak bir tasarımı olduğu için tam bedeninizi satın alabilirsiniz. Aldığınız ürünü 15 gün içerisinde ücretsiz bir şekilde iade edebilirsiniz. Ürün faturası ile birlikte Ayakkabı Dünyası mağazalarından değişim yapma şansınız vardır.

Provaq Beyaz Kadın Sneaker

Provaq beyaz kadın Sneaker, günlük kullanım için uygun bir tasarıma sahiptir. Spor şık tasarımı ile dikkat çeken ayakkabının 36-40 aralığında bedenleri mevcuttur. Tam bedeninizi satın alabilir, beden ölçüleri hakkında detaylı bilgilere online mağazasından ulaşabilirsiniz. Nefes alabilir özelliğe sahiptir ve ayaklarınızın kuru kalmasını sağlar. Yürüyüş için tercih edebileceğiniz rahatlıktadır. Bağcık rengi ayakkabı rengi ile aynıdır.

Ayakkabı Dünyası mağazasından satın alabileceğiniz Sneaker ayakkabıdan memnun kalmamanız halinde iade ve değişim yapma şansınız vardır. İade süresi 15 gündür ve bu süre içerisinde iade formu doldurabilirsiniz. Ürünün faturası ile Ayakkabı dünyası mağazalarından değişim yapma şansınız vardır. Sneaker, bot, çizme gibi trend ürünleri satın almak için https://www.ayakkabidunyasi.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir