emelpirlanta.com Yüzük Modelleri Emel Pırlanta bu hoş modelleri gördün mü? Platform içerisinde; kadın ve erkek bireyler için tasarlanmış mücevherler bulunur. Pırlanta ve elmasın; altın, gümüş, safir, yakut, zümrüt ile muhteşem uyumlarını gözler önüne seriyor. Beğendiğiniz modelleri ise, güvenli bir alışveriş sistemi sayesinde kolayca almanıza olanak tanıyor. Hadi, tıkla ve bu güzellikleri kendi gözün ile tanımla.

0.15 karat elmas baget yüzük

https://www.emelpirlanta.com/0-15-karat–Elmas-Baget-Yuzuk–0080657-yz.html

emelpirlanta.com eşsiz ürünleri değerli kadın müşterilerinin beğenilerine sunuyor.

0.15 karat elmas baget yüzük, elmasın mükemmel duruşuna sahip bir üründür. Elmasın baget şekilde tasarlanması ile imal edimli ürün, damla model bir görünüme sahiptir. Orta kısımda büyük damla şeklinde baget elmas ve çevresinde yuvarlak küçük elmasların bir arada durduğu modeldir. Ürün, 3,09 gr ağırlığa sahip olup; pembe renk altın ile üretilmiştir. Site içerisinde bulunan, aynı model elmas baget küpe ve kolyeler ile set oluşumu sağlanabilir.

0.10 karat pırlanta sonsuz tamtur şans yüzüğü

emelpirlanta.com imal ettiği ürünler ile sevginizin sonsuzluğunu, parmağınızda da sunmanıza olanak tanır.

0.10 karat pırlanta sonsuz tamtur şans yüzüğü, sonsuz model ile tasarlanmış şık bir duruşa sahip model olarak karşınıza gelir. Ürün ağırlığı 1,18 gr olarak imal olmuştur. Yüzük, 8 ayar altından oluşur ve altın yapısı olarak pembe altın kullanılmıştır. 0,10 karat pırlantalar kullanılan bu şık ürün, parmağınıza çok yakışacak.

0.39 karat pırlanta coronet yüzük

emelpirlanta.com ile herkesten farklı modellerde bulunan mücevherlere sahip olmak ister misin?  Eşsiz güzellikte 5 taş modeli ile hoş bir duruş sunar.

0.39 karat pırlanta coronet yüzük, bilindik 5 taş modellere fark atar. Ürün 5 adet pırlantanın farklı konumlarda bulunması ile duruyor gibi olsa da, dikkatli bakıldığında küçük 6 -7 adet pırlantanın büyük tek bir pırlanta gibi konumlandırılması ile model olmuştur. Toplamda 35 adet pırlanta taş kullanılan ürün, 2,10 gr ağırlığa sahiptir. Pırlantalar 0,39 karat ve yuvarlak kesime sahiptir. Altının beyaz renge sahip şekli ve 18 ayar olması ile üretilmiştir. Site içerisinde bulunan model kolye ile uyum yakalanabilir.

0.32 karat pırlanta kolutaşlı tektaş yüzük

emelpirlanta.com eşsiz tek taş modelleri ile karşınıza geliyor. Ürün çok şık bir tasarım ile müşterilerinin beğenisini kazanacak. Hemen tıkla bu mükemmel tasarımı görmeyi kaçırma.

0.32 karat pırlanta kolu taşlı tektaş yüzük, 1,85 gr ağırlığa sahip çok şık bir duruşa sahiptir. Ürün ortası büyük tek taş modele sahip olup, çevresini dolanan bir kenarı minik taşlar ile bezelidir. Küçük pırlantalar 14 adet ve 0,09 karat yapıdadır. Büyük tek taş pırlanta ise 0,23 karat olarak üretilmiştir. Kesimleri oval bir duruşa sahiptir. Ürün 14 ayar beyaz altın olarak model edilmiştir.

0.50 karat pırlanta kolu taşlı tektaş yüzük

emelpirlanta.com tek taşın küçük taşlarla muhteşem uyumunu gördün mü? Hemen tıkla, uygun fiyatları kaçırma.

0.50 karat pırlanta kolu taşlı tektaş yüzük, büyük bir adet taşın çevresini dolaşan küçük taşlar ile bezelidir. 0,20 ve 0,30 karat pırlantaların kullanıldığı model; 2,50 gr ağırlığa sahip bir yapıdadır. 18 ayar beyaz altın ile imal olunmuş ürün parmaklara zariflik katarak çok yakışacak.

emelpirlanta.com ile çiftler mutlu. Site içerisinde bulunan modelleri kadın –erkek çift olarak takılarınızı alabileceğiniz gibi tek olarak da alabilir ve eş ya da sevdiklerinizi fazlasıyla mutlu edebilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir