Dodomama Kedi Aksesuarları ile evcil dostunuza keyifli zamanlar sunmanız artık mümkün! Site üzerinden bulacağınız oyuncaklara, dostunuz bayılacak. Hadi hemen adrese gelin, çeşitli aksesuarlar ile onu mutlu edin.

Eastland Hışırtılı Tüylü Kedi Oyuncağı 13,5 Cm

Dodomama.com ile kediler mutlu, hayvan dostunun mutluluğu ile sahipleri mutlu.

Eastland Hışırtılı Tüylü Kedi Oyuncağı 13,5 Cm, kedi dostunuzun seveceği, bir tür oyuncak olarak tasarlanmış modeldir. Ürüne, fare görünümü şekli kazandırılmaya çalışılmıştır. Fare kuyruğunu andıran bir tüy eklenen ürün ile kedi dostunuz güzel vakitler geçirecek. Ayrıca oyuncağın hışırtılı bir ses çıkarması sağlanarak imal edilmiş ve bu sayede ise hayvan dostunuzun dikkatini çekmeyi başarmıştır. Özellikle yavru dönem ile yetişkinliğe yeni ulaşmış çağlarda bulunan hayvan dostları için ideal bir oyuncak türü olacaktır. Denemeye değer.

Karlıe Kedi Tırmalama 30 x 30 x 49 cm

Dodomama.com sunduğu ürünler ile koltuklarınızın keyfi yerine gelecek. Bu tırmalama aksesuarı sayesinde, dostunuz evin başka alanlarına değil oyuncağına yönelecek.

Karlıe Kedi Tırmalama 30x30x49cm, ürün dik şekilde imal edilmiş olup; kedi dostunuzun tırmalama ihtiyacını gidermek için tasarlanmıştır. Tabanı tüylü şekilde imal olan ürünün dik tırmalama kısmı ise hasır ipler ile çevrilidir. Bu sayede kolayca eskimeyecek ve uzun yıllar aynı görev için ideal hale gelecektir. Ürün üzerinde bulunan yuvarlak kısımlar ile uç kısmında bulunan ipli bölme ise hayvan dostunuzun daha fazla dikkatini çekerek oyun oynamasına da fayda sağlayabilir. Bu aksesuara alıştırmak sayesinde, hele ki şımarık bir dostunuz var ise; kedi dostunuzun başka tırmalama alanlarına ihtiyacı kalmayacağı için sizin de kafanız rahat olacak.

Eastland Boyun Tasma Fosforlu Çıng. 10 Mm*25-36 Cm

Dodomama.com sunulan ürünler ile kedi dostlarınızın peşinde gezmenize gerek kalmayacak!

Eastland Boyun Tasma Fosforlu Çıng. 10 Mm*25 – 36 Cm, gökkuşağı renklerinde tasarlanmış bir model olarak kedi sever dostların karşısına çıkar. Ürünün boyutu 25 – 36 cm olup, boyun ölçüsüne göre ayarlanabilir bir modeldir. 10 mm kalınlığına sahip ürün, bu sayede kedi dostunuzun çok fazla da canını sıkmayacak. Çıngıraklı şekilde tasarlanmış olması, kedinizin nerde olduğunu size bildirmek için fayda sunar. Ayrıca fosforlu yapı ile tasarlanan model, loş ışıklarda dahi kedi dostunuzu görebilmeyi sağlayacak. Bu sayede ise ürün, olası kazaların önüne geçilmesine olanak tanır.

Eastland İncili Çıng. Kedi Boyun Tasması

Dodomama.com şık tasarımları ile kedi dostlarınızın hem güzel ve sevimli görünmesine hem de tasma olarak kullanmaya olanak tanır.

Eastland İncili Çıng. Kedi Boyun Tasması, 10 mm kalınlığına sahip olarak imal edilmiştir. Uzunluğu ise 30 cm boyutundadır. Ürüne çeşitli aralıklar ile inci süslemeler yerleştirilmiş ve adeta kolye gibi bir hal alması sağlanmıştır. Bu süsler sayesinde kedi dostunuz sevimli bir prensese dönüşecek. Üründe çıngırak kullanılarak hayvan dostunuzun nerede olduğuna dair bilgi vermesine de olanak tanınır.

karlıe 4yön kilitli kedi kapısı 19,2x20cm k.rengi

Dodomama.com bahçeli eve sahip olanlar ya da odalar arası geçiş gibi durumlar için tasarladığı ürünler sayesinde, sizinde dostunuzun da işleriniz kolaylaşacak.

karlıe 4yön kilitli kedi kapısı 19,2x20cm k.rengi ürün; kilitli yapıda kedilerin geçişleri için tasarlanmış bir ürün olarak, müşterileri ile buluşur.  Genişliği 19,2 cm olarak tasarlanan ürünün yüksekliği ise 20 cm kadardır.

Gerek tasma gerek besin ihtiyaçları gerek aksesuarlar; zaruri ya da gayri zaruri her türlü ihtiyaçlar için tek adres. Dodomama.com


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir