Çocuk, erkek ve kadın bireylerin ayakkabı ihtiyaçlarının gideirlmesi için kurulmuş platformda; ayakkabıya dair her türlü ürün yanı sıra, seyahat için gereken çanta ve bavullar, tatil ürünleri, matara, kalemlik, cüzdan-kemer, çorap gibi farklı kategorilerde de ürünleri ayaklarınız altına seriyor. ayakkabidunyasi.com.tr Ayakkabı Dünyası Terlik Modelleri ile yazın ayaklar rahat edecek. Hemen tıkla, kendin ya da sevdiklerin için en uygun modelleri cebine de uygun olacak fiyatlarla yakala.

Eclipse Siyah Deri Erkek Konfor Terlik

ayakkabidunyasi.com.tr erkek bireylerin yazın ayaklarının rahat etmesi adına, kaliteli ürünleri ile karşınıza geliyor.

Eclipse Siyah Deri Erkek Konfor Terlik, kahverengi ve siyah renk kombineleri ile tasarlanmış 2 adet ürün içerir. Bu sayede ihtiyacınıza göre seçme özgürlüğünü, size bırakır. Ürün deri malzeme olarak imal edilmiştir. Bu sayede kolayca kopma ya da parçalanma yaşatarak can sıkmaz. Kaliteli ve şık bir üründür. Ürün, sandalet olarak tasarlanmış ve çapraz bir şekilde duran modele sahiptir. Dikişler ile ayrıca ince ve ufak detaylar sunulması sağlanmıştır.

Twigy Mavi Erkek Çocuk Plaj Terliği

ayakkabidunyasi.com.tr sunduğu rahat modeller ile çocuklarınızın ayaklarına konforu serer.

Twigy Mavi Erkek Çocuk Plaj Terliği, mavi renk olarak imal edilmiştir. Ürüne, çizgi film karakteri ile desen verilmesi sağlanmış ve bu sayede sevimli bir görünüm kazandırılmıştır. Hafif bir model olması, yazın sıcaklarında çocuklarınızın ayaklarına ağırlık etmez. Taban kısmı tırtıklı yapıdadır, bu ise sulu alanlara basılması ile kaymaların önüne geçecektir. Ürün, sandalet model olarak tasarlanmış ve arka bağcığı ile ayakta sabit durması adına, tam destek sağlar.

Adidas Adilette Comfort Siyah Erkek Terlik Ap9971

ayakkabidunyasi.com.tr rahat terlik modelleri ile yazın ayaklarınız yanmayacak.

Adidas Adilette Comfort Siyah Erkek Terlik Ap9971, siyah renk olarak model olmuş bir üründür. Terlik her ne kadar erkek model olarak belirtilmiş olsa da 38,5 numaradan itibaren başlaması sebebi ile yetişkin çağlara ulaşmış erkek çocuk ya da tercih edilmesi halinde bayanların da kullanımına açık bir üründür, denilebilir. Ürün hafif yapısı ile dikkat çeker. Cloudfoam Plus iç tabanına sahip olan ürün, her basışta yastıklama sunarak yumuşak bir dokunuş sağlar. Model, üst kısmı tek parça olup adidas markasının 3 bantlı çizgi detayını içerir.

U.S. Polo Assn. Lacivert Erkek Çocuk Terlik

ayakkabidunyasi.com.tr erkek çocuk ya da bireylerin ayaklarını raht ettirecek modeller ile karşınıza geliyor.

U.S. Polo Assn. Lacivert Erkek Çocuk Terlik, lacivert renk tasarımı ile beğenilere sunulmuş bir modeldir. Ürün, hafif bir yapıda olup ayaklara ağırlık oluşturmaz. Taban kısmı birkaç cm yükseklik ile tasarlanmıştır. Ürün üst bölgesi ise tek parça olup U.S. Polo Assn. Yazısı ve renkleri ile görsellik kazanmıştır. Böylece üst kısmının lacivert beyaz ve kırmızı renkler içerdiğini söylemek mümkün olur.

Minnie Mouse Kırmızı Kız Çocuk Plaj Terliği

ayakkabidunyasi.com.tr çocuklarınızın ayaklarını rahat ettirirken aynı zamanda sunduğu sevimli modeller ile sempatik görünümlerinin de daha çok ortaya çıkmasına yardımcı olur.

Minnie Mouse Kırmızı Kız Çocuk Plaj Terliği, adından da anlaşılacağı üzere Minnie Mouse karakteri ile desenlenmiştir. Ürün; parmak arası detaylı bir terlik modeli olup, kırmızı renk olarak imal olmuştur. Oldukça hafif bir model olması ile kızlar rahat edecek.

ayakkabidunyasi.com.tr ile ayaklarınız yorulana dek gezip ayaklarınızın rahat edeceği ayakkabıları bulmak için uğraşmazsınız. Linke tıklayıp beğendiğin ürünleri seç ve keyfine bak. Hadi, ne duruyorsun?


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir