Kalite, yenilik ve fit anlayışını bir arada sunan Colin’s ürün ve hizmetleri ile insanları iyi hissettiriyor. Her yaştan kadın ve erkek tarzını özgürce yansıtıyor. Kalite odaklı hizmet anlayışını güvenilirliği ve istikrarı ile sürdüren firma geleneklerine bağlı ama özgür ruhunu yansıtmak isteyenlerin en çok tercih ettiği moda markası olmaya devam ediyor.

Bej Kadın Çanta

%100 poliüüretan astar ve %100 poliester kumaştan içeriye sahip olan bej kadın çanta tasarımı ve kullanım rahatlığı ile öne çıkıyor. Uzun askısı kullanım rahatlığı sağlarken fermuarlı açıp kapama özelliği ön yüzündeki dikiş ve tasarım farkı ile ayrıcalık kazandırıyor.

Beyaz Kadın Cüzdan

Materyali poliüretan ve poliester olan beyaz kadın cüzdan tasarımı ile beğeni kazanıyor. Evde rahatlıkla kavrarak taşıma özelliğine sahip olan ürün ön kısmı özel tasarımı ile dikkat çekiyor. Fermuarlı cüzdan geniş gözleri sayesinde konforlu bir kullanım vaat ediyor.

Hasır Çapraz Askılı Bej Kadın Çanta

%100 corn husk kumaş içeriğine sahip olan hasır çapraz askılı bej kadın çanta şıklığı ve zarifliği ile öne çıkıyor. Uzun taşıma askısı dışında aynı zamanda elde taşımayı sağlayan kullanma sapı bulunan çanta poliüretan astar ile konforlu bir kullanım sunuyor. Hasır örgü vintage bir tarz yaratmaya yardımcı oluyor.

Pembe Kadın Çanta

Kumaş özelliği ile fark yaratan pembe kadın çanta pamuk ve poliester kullanılarak üretildi. Modern tarzı ile tüm kıyafet kombinlerine uyum sağlayan ürün uygun askılık sayesinde elde ya da omuzda taşınıyor. Rengi ile büyüleyen aksesuar ürünü kullanım kolaylığı sunuyor.

Siyah Kadın Cüzdan

Yanda bulunan taşıma askısı ile farklı bir tasarım içeren siyah kadın cüzdan geniş iç hacmi ile benzersiz bir konfor düşünülerek tasarlandı. Fermuarlı ürün ön kısmında bulunan dikiş detayı ile hareketlendirildi. Ön kısımda bulunan bölmeler hem şıklık hem de konfor sunuyor. Modern ve yenilikçi ürünlerini fiziki mağazalarının dışında online olarak sunan Colin’s kalitesini uygun fiyatlarla erişme imkanı tanıyor. Moda markası colins.com.tr adresinde en çok tercih edilen ürünlerini deneyimleme imkanı sunuyor.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir