Casper, güçlü donanımları ila yeni tasarım çizgilerini birleştirdiği iş ve kişisel kullanım bilgisayarlarında lider. Laptoplar, masaüstü bilgisayarlar, iş istasyonları ve all in one modelleri farklı gereksinimler için geliştirilmiş profesyonel özellikler taşıyor. İhtiyacınıza en uygun modelleri internet adresinde ve mağazalarda bulabilirsiniz.

Casper Nirvana N200

Windows 11 pro işletim sistemli bilgisayar üstün sessizlik özelliğiyle öne çıkıyor. Kusursuz soğutma sistemi yoğun çalışma temposuna rağmen sessizliğini korur. İki sabit disk ve en yeni İntel Core işlemcileri güçlü bir bilgisayara sahip olmanızı sağlar. Seri transfer işlemleri ve ekstra depolama özellikleri ihtiyacınız olandan fazlasını sunar.

Casper Nirvana C600

İntel serisinin Iris Xe ekran kartına sahip iş bilgisayarlarındandır. İki kg’ den az olan ağırlığı her yerden işinizi yapmanızı sağlar. Bütünüyle gri olan ürün hızının yanında oldukça şık bir tasarımdır. Akıllı batarya ile sunulan bilgisayar % 100 doluma kadar yüksek akımı kontrol altında tutar. Daha düşük güç harcayan işletim sistemi uzun süreli işlerde verim sağlar.

Casper Nirvana AIO A560

Tüm gün verimli çalışma için gerekli olan tüm donanıma sahip güçlü bir performans bilgisayarıdır. Tümleşik bilgisayar sınıfında olan ürün FHD ekran teknolojisi sayesinde canlı renkle daha ince detayları görmeyi sağlar. Belirli bir alanda profesyonel hizmet veren kişilerin ihtiyacı olan güç ve performansı sağlamak için tasarlanmıştır.

Excalibur G870

  1. nesil İntel Core işlemcisi olan, güçlü donanımlara sahip bilgisayar oyuncuların ilk seçimlerindedir. Performans ve estetiği bir arada sunan özel bir üründür. Ekran kartı, Excalibur G870 oyun bilgisayarının en hızlı ve kaliteli görüntü deneyimi yaşatmasını sağlar. 10 çekirdekli yapısı iş yükünü yöneterek bilgisayarı üst düzey performansa ulaştırır.

Casper Nirvana X400

Yüksek verimli sistemleri yenilenen Casper Nirvana X400 180 derece açılabiliyor. Yoğun ve zorlu işleri kolaylıkla yapmasını sağlayan güçlü donanımlarla çekirdeğe sahip. Çok hafif olan bilgisayar mobiliteyi tam olarak sağlıyor.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir