TÜSİAD’da yönetim tamamen değişiyor. Henüz adayların verilmesi aşamasında bulunan seçim anı, Muharrem Yılmaz’ın aday listeyi Yönetim Kurulu’na sunmasının ardından başlayacak. Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği, aday listesini şu anki yönetim kurulu başkan yardımcısı Muharrem Yılmaz’dan oldu. Sonuçların ne zaman açıklanacağı ise belli değil.

Ancak şöyle de bir şey var ki yarın düzenlenecek olan TÜSİAD 43. Genel Kurul Toplantısı’nda bu isimler kesinlik kazanabilir. Muharrem Yılmaz’ın konseye sunduğu liste aşağıdaki gibi. Biz de yeni yönetim kesinlik kazandığında tüm detaylarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

“2013-2014 TÜSİAD Yönetim Kurulu Asil Üye Adayları alfabetik sıra ile, Cansen Başaran Symes, Tayfun Bayazıt, Memduh Boydak, Osman F. Boyner, Cenk Çimen, Haluk Dinçer, Esin Güral Argat, Tarkan Kadooğlu, Simone Kaslowski, Sedat Şükrü Ünlütürk, Volkan Vural, Muharrem Yılmaz.
2013-2014 TÜSİAD Yönetim Kurulu Yedek Üye Adayları alfabetik sırayla ile, Hasan Akçakayalıoğlu, Metin Akman, Ahmet Aslan, Bahadır Balkır, Erol Bilecik, Mustafa Çamlıca, Davut Doğan, Nur Ger, Murat Özyeğin, Mustafa Erhan Say, Orhan Turan, Ali İhsan Yeşilova.”


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir