Banka şubesine gitmeye gerek kalmadan sunulan kolay kredilerde genellikle 10 bin TL kredi seçeneği sunulmaktadır. Sunduğumuz 10 bankanın ihtiyaç kredileri 10.000 TL üzerinden ve 48 ay vade seçeneğinden değerlendirilmiştir.

  • EnPara com

İnternet banka sistemi olarak kolay kredi veren EnPara, aylık %2,07 oranında kredi olanağı sunuyor. Kredi puanı yüksek olan kişiler, 10 bin TL’ye kadar anında kolay kredi imkanından yararlanabilirler.

  • CEPTETEB

TEB’in sunduğu anında kolay kredi seçeneğinde aylık faiz oranı %2,1 olarak 48 ay vadeli kredilerde belirlenmiştir. 10 bin TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarında sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

  • E-Kredi

İNG Bank tarafından internet başvurusu ile sunulan kolay krediden yararlanmak için www.ing.com.tr web sayfasından online başvuru yapmak gereklidir. E-kredi’nin aylık faiz oranı ise %1,74 olarak 2018 güncelliğinde sunulmaktadır. En avantajlı kolay kredi veren bankalar arasında yer alıyor.

  • N Kolay Kredi

Yine İNG Bank tarafından sunulan N Kolay kredinin aylık faiz oranı %2.89’dur. 48 ay vadeli 10 bin TL’ye kadar verilen bu krediden yararlanmak için sms ile başvuru yapılabilir.

  • Aktifbank

En kolay kredi veren bankalar 2018 listesinde yer alan Aktifbank, kefilsiz, gelir belgesiz anında kolay kredi veren bankalar arasında yer alıyor. 10.000 TL anında kredi için 48 ay vadede, aylık taksit ödemeleri 396,19 TL olarak sunuluyor. 50 TL kredi tahsis ücreti ile sms , internet veya telefonla başvuru yapılabiliyor.

  • Fibababanka

Ihtiyaç kredisi kampanyalarında sunulan kolay kredi, aylık %1,33 faiz oranı ile 48 ay vade seçeneğiyle sunuluyor. 50 TL kredi tahsis ücretiyle sunulan anında krediye sms, online başvuruları yapılabilir. Toplam geri ödeme tutarı ise 14.390,40 TL olarak belirtiliyor.

  • Garanti Bankası

Aylık %1.79 faiz oranı ile sunulan kolay kredide, 50 TL kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası ile sunulan bir kredidir. 48 ay vade seçeneğiyle 10 bin TL’ye kadar alınan kredide, toplam geri ödeme tutarı 16.124,03 TL olarak belirtilmektedir.

  • QNB Finansbank

Finansbank anında kolay kredi seçeneğinde aylık faiz oranını %1,33 olarak sunuyor. 10 bin TL ihtiyaç kredisine sms, online veya telefonla başvuru yapılabiliyor. Kredinin toplam geri ödeme tutarı ise 14.390,40 TL olarak sunuluyor ve ayrıca 50 TL kredi tahsis ücreti alınıyor. Hayat sigortası da krediyle birlikte tahsil ediliyor.

  • Akbank

Kolay kredi veren bankalar arasında bulunan Akbank, 48 ay vade seçeneği ile aylık %1,66 oranında kolay kredi sunuyor. 50 TL kredi tahsis ücretine ek olarak hayat sigortası tahsil eden bankadan kullanılan 10 bin TL ihtiyaç kredisinde, toplam kredi ödeme tutarı 15.623,42 TL olarak belirtiliyor.

  • Yapı Kredi

Aylık faiz oranı %1,62 olan Yapı Kredi anında kolay kredi başvurusu için sms sisteminden veya internet sitesinden başvuru yapılabiliyor. 50 TL kredi tahsis ücretine ek olarak hayat sigortası ücreti bulunan kredi seçeneğinde, 24 ay vade seçeneği ile toplam geri ödeme 12, 591,60 TL olarak belirtiliyor. Aylık taksit ödemeleri ise 524,65 TL olan anında kolay krediden yararlanmak için, kredi puanının en az 1500 olması gerekiyor.

Tüm bankaların anında kolay kredi opsiyonlarını, internet sitelerinden inceleyebilirsiniz. Kredi kampanya koşulları, gerekli belgeler, vade süreleri, aylık faiz oranları ve güncel oranlarla ilgili tüm bilgi ve detaylara erişim sağlanabilir. SMS ile internet bankacılık sisteminden veya telefon bankacılığı sistemlerinden hızlı ve kolay başvuru yapılabilir.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir