Fintech işbirlikleriyle yapılan çalışmaların olumlu sonuçlarının alındığı belirtilirken, Wael Raies tarafından özel olarak açıklamalar yapıldı. Türkiye Finans olarak dünyadaki sisteme uygun ve hızlı ödeme yapılmasını sağlayacak mobil uygulama geliştirildiği yönünde açıklamada bulunuldu.

ATM sisteminde olduğu gibi, müşteri ara yüzlerinin tamamen güncellendiği ve güvenilir olarak kullanıma sunulduğu belirtildi.  Mobil bankacılıkta temas sayısının artırıldığı da vurgulanırken, 34 kurla işlem yapılmasını sağlayan sistem oluşturduklarını belirtti.

Mobil Uygulama Kullanıma Sunuldu

Mobil uygulamanın oluşturulmasıyla birlikte Türkiye Finans da telefondan veya tabletten hesaplara erişim ve işlem yapma imkanı tanımaya başladı. Güvenilir sistem oluşturulmasıyla ilgili çalışmalar özellikle dünyadaki dijital dönüşümün yapısına uygun sistem oluşturulmasını sağladı.

Türkiye Finans ile yapacağınız tüm para yatırma ve para çekme işlemlerini artık mobil bankacılık uygulamasını kullanarak hızlıca sürdürebilirsiniz. Toplamda 34 farklı kuru kullanarak toplamda 5 gün 24 saat boyunca sistem üzerinden para yatırma ve para çekme işlemlerini yapabiliyorsunuz. Kur çevrim işlemlerinin de gerçekleştirilmesi sağlanırken, kıymetli maden emtia piyasalarının da izlenmesine imkan tanınıyor.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir