altin

Altın için sonunda bir tane umut verici haber geldi. Yaklaşık 2 aydan uzun bir süredir dikey, sert bir düşüş içerisinde olan altının düşüşü sona eriyor olabilir. Bu konu hakkında bugün açıklamalar yapan Deutsche Bank, altının düşüşünün çoğu kısmının tamamlanmış olabileceğini açıkladı. Banka tarafından yapılan açıklama tam anlamıyla şöyleydi:

“Fed politikasını halen altın kazançları karşısında güçlü bir engel olarak görmekteyiz, ancak altındaki fiyat düzeltmesinin büyük kısmının hali hazırda gerçekleşmiş olması mümkün.”

Böyle bir açıklamanın gelmesinin ardından bizim size olan önerimiz elinizdeki altınları halen saklamanız, tabi bu vakte kadar saklamayı başarabildiyseniz. Artık kaybedecek daha fazla bir şeyin olmadığını da hesaba katarsak altının yükselişe çıkacak olmasını beklemek mantıklı bir hareket olacaktır. Tabi Deutsche Bank’in tahminleri ne kadar doğru çıkacak onu bize zaman gösterecek. Daha önce yapılmış olan tahminlerde iyi bir orantı yakalanamamıştı, doğru çıkıp yanlış çıkanları da olmuştu. Son olarak altın hakkındaki gelişmeleri an ve an olarak sizlere aktardığımız da belirtelim. Eğer altın hakkında sormak veya danışmak istediğiniz bir sorun olursa uzman ekibimizle birlikte sizlere yardımcı olabiliriz, tek yapmanız gereken bu yazı altından yorumunuzu bırakmak.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir