vakifbank

vakıfbanktan kobilere kredi, Kobilere olan desteği her daim bilinen ve bu desteği her geçen dönem daha da fazla artırmayı hedefleyen Vakıfbank’tan kobiler için yeni bir kredi kampanyası daha geldi. KOBİ’lere Hesap Ortada kredisi adlı kampanyayla birlikte tüm kobilere yüzde 0’dan başlayan faiz oranlarını kapsayan 50 bin liraya kadar kredi sunuluyor. Üstelik kredinin vadesi 36 aya kadar çıkabilirken ilk 3 ay ödeme yapmasanız da oluyor. Bunun yanı sıra 2015’e Erken Merhaba Kredisi de yine kobilere ilk 4 ay ödemesi, 60 aya varan vadelerle 100 bin lira vermekte.

KOBİ’lere uygun koşullarda nakit desteği sağlayarak, sonbahar aylarını rahat geçirmelerini amaçlayan VakıfBank’ın “KOBİ’lere Hesap Ortada Kredisi” yüzde sıfırdan başlayan faiz oranları ile ayda bir veya üç ayda bir eşit taksit ödemeli seçenekleri sunuyor.

VakıfBank’ın KOBİ’lere sunduğu bir diğer yeni kredi de “2015’e Erken Merhaba Kredisi”… KOBİ’lerin, yaklaşan Kurban Bayramı ve yılsonu nedeniyle ihtiyaç duyacakları finansmanın uygun maliyetler ile karşılanması ve geri ödemelerin 2015’e ertelenmesini sağlayan bu kredi ile KOBİ’ler yeni yıl sevincini erkenden yaşayabiliyor.

KOBİ’lere “2015’e Erken Merhaba Kredisi” ile KOBİ’ler 100 bin TL’ye kadar krediyi 60 ay vade ve indirimli faiz oranları ile kullanabiliyor. Yılsonuna kadar sürecek olan kampanya kapsamında, KOBİ’ler isterlerse krediyi 4 ay ödemesiz şekilde kullanarak taksit ödemelerine 2015 yılında başlayabiliyor.

Kampanyalardan yararlanan ilk 3 bin KOBİ, VakıfBank Businesscard’ları ile 31 Ocak 2015 tarihine kadar yapacakları 3 bin TL tutarındaki harcamaları karşılığında ekstrelerinde 50 TL’lik indirim hakkı da kazanıyor.

Cazip kredi seçenekleriyle müşterilerinin hayatını kolaylaştıran VakıfBank’ın her iki kredi ve tüm ürünleri ile ilgili detaylı bilgiler en yakın VakıfBank şubesinden veya www.vakifbank.com.tr internet sitesinden öğrenilebilir.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir