Satışlar uzun süredir sorunsuz bir şekilde devam ediyor ve özellikle altın fiyatlarındaki ani değişim nedeniyle her zaman için oldukça dikkatli olunması gerekiyor. Gram altın çok hızlı bir şekilde fiyat artışıyla karşılaştı ve 2018 yılının Şubat ayı itibariyle fiyat artışının oldukça büyük bir hızla gerçekleşeceği düşünülüyor.

Gram Altın Satışları Arttı

Gram altının özellikle düğünler bir süredir az da olsa başlamasıyla birlikte stokların piyasada azalması nedeniyle değeri de artmaya başladı. Özellikle genel altın fiyatlarındaki ani yükselişler, çok uzun süredir doğrudan gram fiyatını ve ons fiyatını doğrudan etkiliyordu. Bu durumun ortaya çıkmasıyla birlikte hem altın fiyatlarının genel durumuyla ilgili analiz yapılmaya başlandı hem de halk arasında altının alınıp alınmamasıyla ilgili pek çok dedikodu dönmeye başladı.

Son dönemde uluslar arası alandaki aşırı derecede yaşanan kur farkları ve ticaret seviyeleri, direkt olarak Euro, Dolar, Pound değerlerini beklenmeyen seviyelerde değiştirdi. Aynı durumun altında da görülüyor olması, gram altın ile külçe altın fiyatlarını dahi hiç beklenmedik bir şekilde değiştirdi.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir