Garanti Android Uygulaması yayında!

Garanti Bankası’nın Android işletim sistemli cep telefonları ve tabletler için geliştirdiği bu uygulama sayesinde Piyasa Bilgileri, Reuters Haberleri, Günün Piyasa Yorumları, Cep Şubesi, kredi ve kredi kartı çeşitleri ve anında başvuru yapma imkanı, CepBank ile para gönderme, en yakın Paramatik ve Şubeler ve Yatırım Danışmanı’nız elinizin altında.

Telefonunuzun ya da tabletinizin ana ekranına ekleyeceğiniz widget ile, uygulamanın adımlarına kısayollar ile erişebilir, serbest piyasa bilgilerini cihazınızın ana ekranında görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamayı cihazınızda yer alan Android Market, S-Android ya da T-Market’ten, “Garanti Bankası” anahtar kelimelerini aratıp, ekran üzerindeki yönergeleri izleyerek indirebilirsiniz.

İşte Garanti Android Uygulaması ile yapabilecekleriniz:

Uygulamanın içerisinden Garanti Cep Şubesi’ne erişebilir, bankacılık işlemlerinizi istediğiniz yerden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Piyasa Bilgileri ile IMKB 100, USD, Euro, GBP, Altın, O/N Repo ve NASDAQ son değer ve değişim yüzdelerini görebilir, seçiminizin değişim grafiğini günlük aylık ya da yıllık olarak görüntüleyebilirsiniz.
Reuters Haberleri’ni okuyabilir, Günlük Piyasa Yorumu Videoları’na ulaşabilirsiniz.
CepBank Para Gönder ile herhangi bir yerden, dilediğiniz zaman, Garanti müşterisi olsun ya da olmasın, istediğiniz kişinin cep telefonuna güvenli bir şekilde anında para gönderebilirsiniz.
Kartınız Hangisi adımı ile ihtiyaçlarınıza uygun kredi kartını bulabilir, dilerseniz hemen başvuru yapabilirsiniz.
Hangi Kredi adımı ile Tam Destek kredileri ve Mortgage için, tutar ve vade girerek hesaplama yapabilir, ön başvurunuzu anında tamamlayabilirsiniz.
Yatırım Danışmanınızı arayarak hisse senedi ve VOB işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Konumunuza en yakın Paramatik ve şubeleri harita üzerinden görüntüleyip, yol tarifi alabilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir