Yeni yıla girdiğimizde bir çok sektörde zam haberlerini duyduk. Memurlar, çalışanlar, öğretmenler…Şimdi de Doğan Grup çalışanlarına bir zam haberi müjdesi geldi. Yeni ayda doğan grubu çalışanları maaşlarını zamlı alacaklar.

Önce Doğan Grubu biraz tanıyalım.

Doğan grubu şu anda D Smart, Radikal, Fanatik, Kanal D, CNN Türk, Hürriyet, Posta gibi medya kuruluşlarına sahip Türkiye’de oldukça köklü bir holding. Verilen son bilgilere göre Doğan Grubun toplam 16.467 çalışanı bulunmaktadır.Bu çalışan kişi istihdamı her geçen gün hızla artmaktadır. Geçtiğimiz dönemlerde Milliyet ve Vatan gazetesi ile Star TV’yi satan Doğan Holding buna rağmen büyüyüşünü hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

DOĞAN GRUBU YAPILACAK OLAN MAAŞ ORANLARI

İlk zamlı maaşlarını 2 Şubat’ta alacak olan Doğan Grubu çalışanlarına min %6 ile mak %10 arasında değişen zamlar yapıldı. Doğan Grubu çalışanlarına yapılan maaş zamları çalışanları oldukça sevindiriceğe benziyor. Maaş zam oranları farklı sektöre ve seviye gruplarına göre kategorileştirilerek yapıldığı açıklandı.

Birçok sektörden sonra Doğan Grubu çalışanları da 2012 yılında maaşlarını zamlı olarak almanın mutluluğunu yaşayacaklar.

 


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir