Evlilik öncesinde herkes bir çeyiz hazırlığı içerisinde olur. En farklı, en hesaplı ve en güzel ürünleri almak için mağaza mağaza gezilir. Ya da internet siteleri talan edilir. Ancak sizlere önereceğimiz çeyiz ürünleri sayesinde artık böyle bir sorun yaşamayacaksınız. Çünkü Bernardo çeyiz alışverişi yapacak tüm çiftleri düşünmüş ve onlar için oldukça kaliteli ürünler tasarlamış.

Octagon 12 Kişilik 59 Parça Yemek Takımı 

Bir çeyiz için en önemli gereçler hangileridir diye sorulduğunda herkesin hemen hemen ilk sırada vereceği yanıttır, yemek takımları. Öyle her yemek takımı da çeyize uygun değildir. Çünkü bu takımlar genelde özel günler için kullanılır. O yüzden de hem şık hem kaliteli olması gerekir. İşte böyle düşünen herkes için bu istekleri karşılayan Octagon 12 Kişilik 59 Parça Yemek Takımı ürününü önerebiliriz. Altıgen gibi görünen yapısı ve gold detayı ile birlikte oldukça zarif uran bu takım, bizce çeyizlerin olmazsa olmazlarından.

Vintage Rose 6 Kişilik 21 Parça New Bone China Kahvaltı Takımı 

Hazır yemek takımlarından başlamışken tıpkı onun kadar ehemmiyeti olan başka bir ürüne geçelim; kahvaltı takımları. Çeyiz denildiğinde kahvaltı takımlarının da ön plana çıktığını hepimiz biliyoruz. Ve bu takımların alışıldık detaylardan farklı olmasını istediğinizi de. O yüzden sizler için vintage tarza ve klasik Japon motiflerini andıran bir ürün seçtik; Vintage Rose 6 Kişilik 21 Parça New Bone China Kahvaltı Takımı sayesinde zevkiniz ön plana çıkacak ve herkes tarafından övgü alacaksınız. Eğer siz de kahvaltı sofralarınıza farklılığı taşımak istiyorsanız o zaman bu ürünü seçebilirsiniz.

Siyah Ritim 6 Kişilik Kahve Fincan Takımı 

Sıra geldi çeyizin bir başka vazgeçilmez ürünlerine; fincan takımı. Keyifli sohbetlerin, hoş anların yanında içilen kahvenin tadını hiçbir şey veremez. Hele bir de zevkinize uygun bir kahve takımınız varsa o zaman daha bir tatlı olur her şey. İşte sizler için bu keyfe keyif katan bir ürün seçtik; siyah ritim 6 kişilik kahve fincan takımı. Bu ürünlerdeki tasarım ve şıklık size hayranlık uyandıracak. Bu ve bunun gibi daha bir çok ürün için firmanın internet sitesine girebilir ve kahve fincanı kategorisindeki tüm ürünleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden güzel ürünleri gördüğünüzde büyük bir kararsızlık yaşayacağınıza eminiz.

Stark 7 Parça Granit Tencere & Tava Seti 

Hem her mutfağın hem de her çeyizin olmazsa olmazı gereken ürünlerden bir tanesi granit tencere ve tavalar. Gerek pişirme gerekse bulaşık konusunda bizlere pek çok avantaj sağlayan bu ürünler tabi ki çeyizlerin tartışmasız en gerekli araçlarından. Bu tencere ve tavlar ile pişirdiğiniz yemeklerin lezzeti bir başka oluyor. Granit olması nedeniyle yanmaz ve yapışmaz bir özellik sağlayan Stark parça granit tencere & tava seti her çeyizin baş tacı diyebiliriz. Diğer çelik tencerelere nazaran daha kolay pişirme imkanı sağlamaları, daha kolay temizlenebilmeleri gibi sağladıkları avantajlar nedeniyle, yemeklerinizi hep bu ürünler ile pişirmeyi tercih edeceğinize eminiz. 2 adet derin tenceresi ve bir adet tavası ile birlikte sizlerin en büyük yardımcısı haline gelecek bu seti tükenmeden alın ve çeyizinize ekleyin.

Çeyiz ürünleri için aradığınız ne varsa hepsi Bernardo’da mevcut. Dilediğiniz ürünü internet sitesinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. www.bernardo.com.tr


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir