halkbank_para

125 milyonluk selfie, Yılbaşı çekilişiyle birlikte büyük ikramiye bildiğiniz gibi bir çeyrek bilet sahibine vurmuştu. Biletin talihlisi ise Denizli’den idi. Denizli’nin Çal ilçesinde minibüs şoförlüğü yapmakta olan Murat Alişan, minibüsünün plakasının son harflerini oynayarak büyük ikramiyenin sahibi oldu. Çeyrek bilet aldığı için 50 milyon lira değil de 12.5 milyon lira alan Alişan, geçtiğimiz gün Ankara Halkbank şubesine gitmiş ve parasını teslim almış. İşin ilginç tarafı ise Alişan’ın ikramiye parası ile selfie çekilmesi = )

“2692160” numaralı çeyrek bilete piyangonun vurmasının ardından Alişan, ortadan kayboldu. Murat Alişan’ın babası Şükrü Alişan, oğlunun kuzeni ve amcasının oğlu ile birlikte Ankara’ya ikramiyeyi almaya gittiğini söyledi. Minibüs şoförlüğü yapan Murat Alişan, 20 NR 160 plakalı minibüsün plakasını biletin son üç numarası olarak seçti. Böylece aracın plakası kendisine 12.5 milyon lira kazandırmış oldu.

Milyoner selfie’si

Aradan bir hafta geçtikten sonra Alişan, Ankara’da bir Halkbank şubesinde çektiği fotoğrafları paylaştı. Alişan’ın paylaştığı fotoğraflarda banka görevlileri ve arkadaşları ile birlikte selfie çektiği görüldü. Alişan, yurt dışına çıktığı hakkındaki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi, “Bir yere gittiğim yok. Çal’a geri döndüm. Buradan ayrılmayı düşünmüyorum.”

Read more: http://www.finansgundem.com/haber/12-5-milyonu-aldi-bankada-selfie-yapti/650709#ixzz3Ob3AgMCh


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir