Doğuş Holding yönetim kurulu Başkanı, Garanti bankasının büyük hissedarı, yeni yatırımların öncüsü olan Ferit Şahenk’in 11 milyon TL’lik yatırımında bir şok gelişme yaşandı.

Doğuş Holding sahibi Ferit Şahenk’in en son yatırım yaptığı ve sahibi olduğu yer Etiler Çamlık’taki Nusret Et Restaurant‘ını satın almıştı. Etilerdeki güzel yatırımlarından biri olan Ferit Şahenk şok bir haberle karşı karşıya kaldı. Belediye tarafından alınan kararla bu et restaurantı tamamen yıkıldı.

Yapılan şikayetler üzerine ve imarındaki bahçenin yapım yanlışlığı sebebi ile Nusret Et restaurantı yıkıldı. Etiler Çamlık’ta faaliyetlerine devam eden ve yeni sahibinin Ferit Şahenk olduğu Nusret et restaurantının artık bahçesi harap bir şekilde.

Bu bahçenin yıkılmasının en büyük sebebi olarak yasal olmayan yollarla yapıldığı ve bahçeden çıkan dumanın çevre halkını oldukça rahatsız ettiği belirtilmekte. Türkiye ve dünyada çok büyük yatırım ve projelere imza atmış Ferit Şahenk‘in yardımcı ve danışmanlarının bu konuyu nasıl atladığı ise merak konusu. Nusret‘in bahçesi ve yeni tasarımı için yakın bir zamanda Şahenk grubunun bir çalışma yapacağı ve çevre halkını rahatsız etmeyecek şekilde bir


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir