Günlük koşuşturma içinde kendimizi ve sevdiklerimizi yeteri kadar düşünüyor muyuz? Kazanın ve afetlerin ne zaman geleceği belli olmaz. Bu belirsizlik içerisinde sizin yapmanız gereken kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almak. Her ihtiyaca ve her bütçeye uygun sigorta seçenekleriyle Allianz risklere karşı her zaman yanınızda.

Sigortanızı Allianz'dan Yaptırın

Bireysel Hayat Sigortaları

Hayatta her şey yolunda gitmeyebilir. Bazen beklenmedik durumlarla karşılaşabiliriz. Bu gibi durumlarda sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alan bir sigorta hayat kurtarır. Vefat teminatından tutun da maluliyet teminatına, kritik hastalıklar teminatından hastane yatış teminatına kadar birçok ürünü kapsayan paketler mevcuttur. Kendi ihtiyaç ve talebinize göre istediğiniz Bireysel Hayat Sigortaları teminatını paketinize ekleyebilirsiniz.

Araç Sigortaları ve Faydaları

İstatistiklere göre yaralanma ve can kaybına en fazla sebebiyet veren olaylar trafik kazalarıdır. Ülkemizde trafik sigortasının zorunlu tutulması, trafikte meydana gelen ani kazalara karşı önlem niteliğinde olsa da tek başına yeterli değildir. Aracınızın çalınma, yanma, zarar görme riskine karşı sigortanızı genişletmeniz ve kasko yaptırmanız gerekmektedir. Aklınıza gelmeyecek kadar birden çok riski teminat altına alan, Araç Sigortaları içerisinde en kapsamlı olan Tüm Oto Genişletilmiş Kasko ürünü sayesinde kaza gibi can sıkıcı bir olaydan elinizi cebinize bile atmadan kurtulmuş olacaksınız.

Özel Sağlık Sigortaları

Sağlığınızı kaybetmişken bir de tedavi maliyetini düşünmek çok can sıkıcı bir durum. Uygun poliçelerle taksit taksit ödeyebileceğiniz Özel Sağlık Sigortaları sayesinde en prestijli hastanelerde özenle tedavi edileceksiniz. Sadece hastane masraflarını değil, tanı ve tedavi için gerekli bütün masraflar sigorta tarafından ödenir. Siz sadece iyileşmeyi düşünün, iyi günlerde yaptırdığınız Özel Sağlık Sigortaları kötü günlerinizde sizlere destek olacaktır.

Ev ve İş Yeri Sigortaları

Ülkemizin deprem fay hatları üzerinde bulunması, sağlam olmayan yapılarla birleştiği zaman hayat karartabiliyor. Zorunlu deprem sigortası DASK yaptırılması, evleriniz için gerçekleştireceğiniz birçok işlemde mutlaka isteniyor. Evlerinizi yalnızca doğal afetten korumak yeterli değildir. Birçok felakette ve yangın gibi kazalarda değerli eşyalarınızı da kaybedebilirsiniz. İş yerinizde çıkabilecek en ufak bir yangın veya hırsız girmesi ekonomik olarak mahvınıza sebep olabilir. Bunlar gibi beklenmeyen zararları güvence altına almak için ev ve iş yerleri için içindeki eşyaları da kapsayacak Ev ve İş Yeri Sigortaları yaptırmanızı öneririz.

Bireysel Emeklilik Planı

Bugün kazandığınızı bugün harcayan yapıda birisi değilseniz Bireysel Emeklilik Planı ile birikimlerinizi devlet katkısı eklenerek saklayabilirsiniz. Her bütçeye uygun aylık poliçe fiyatlarıyla kendinizin ve sevdiklerinizin geleceğini garanti altına almak mümkün. Üstelik sadece emeklilik değil, anlaşmalı sağlık kurumlarında indirimli olarak tedavi olma fırsatı da sunuyor. Çocuklarınızın geleceği için onların on sekiz yaşına geldiğinde kullanabileceği veya isterlerse emekli yaşına gelene kadar devam ettirebileceği bireysel emeklilik sigortası yaptırabilirsiniz. Bireysel emeklilik planından erken ayrılmanız halinde yasal kesintiler dışında kalan miktarlar size iade edilir.

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası ile seyahatleriniz esnasında aklınıza gelebilecek her türlü riski güvence altına alabilirsiniz. Yurt içi, yurt dışı fark etmez, seyahatleriniz sırasında karşılaşabileceğiniz ani hastalık ve tehlikelerde korumaya alınmış hissedersiniz. Vize başvurusu esnasında birçok konsolosluk Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası istemektedir. Seyahatiniz boyunca keyfinizi kaçırabilecek her durumdan Seyahat Sağlık Sigortası ile kurtulabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak Covid-19 dahil bütün salgın hastalıklar sebebiyle oluşabilecek tedavi giderlerini ve zararları karşılayan teminatı sigorta paketinize ekleyebilirsiniz. Siz sadece seyahatinizin keyfini çıkarın.

Aklınıza gelmeyen daha birçok ürünü en geniş kapsamıyla Allianz’da bulabilirsiniz. Size özel teklifleri almak ve bütçenize uygun sigortanızı yaptırmak için https://www.allianz.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir