Çoraplarımız kombinlerimizin tamamlayıcı parçası. İyi bir çorap alelade kıyafetlerle giyildiğinde bile dikkatleri üzerine toplar. Çorap Toptancısı birbirinden renkli çoraplar ile her tarza hitap etmeye devam ediyor.

Nordsox Bayan Yünlü Outdoor Çorap & Dağcı Çorabı

Soğuk günlerde ayaklarınızı sıcacık tutacak Nordsox Bayan Yünlü Outdoor Çorap & Dağcı Çorabı %65 özel yün ipliğiyle üretilmesi sayesinde ayakları kuru tutar. Kaliteli yapısı ile defalarca yıkansa da bozulmaz. Ayaklarınızı tahriş etmez, kaşıntı ve mantar yapmaz. Özel teknolojiyle üretilen lastiği bacağınızı sıkmaz, gün boyu kullanımda bile rahatlık sağlar. Ayaklarınıza sürekli bir kalorifere dayalıymış hissi verecek. Diğer kalın çorapların aksine ayakkabının içinden bile rahatça giyinebilirsiniz.

Bolero 3’lü Tüylü Simli Kadın Uyku Çorabı

Uyurken çorap giymemeniz gerektiği tabularını yıkan Bolero 3’lü Tüylü Simli Kadın Uyku Çorabı uyurken kan dolaşımını rahatlatarak uykuya daha kolay geçmenizi sağlar. Sıcacık tutan pamuklu ipliği soğuk günlerde ayaklarınızı üşütmenizi engeller. Ayaklarınızı terletmeyen nefes alan üretimi sayesinde bakteri, mantar gibi enfeksiyonlardan korur. Sağlığınız için tercih edeceğiniz bu çorap, simli ip karışımı ile günlük kombinlerinize de şıklık katar.

Ayaklarınızın sağlığı için tercih ettiğiniz çorapların ipliğine dikkat etmeniz gerekir. Kendinize iyilik yapmaya ayaklarınızdan başlamak istiyorsanız mağaza içerisinde yer alan çoraplara göz atmanızı tavsiye ederiz.

Toptan Bolero 12’li Lastiksiz Şeker Çorabı

Diyabetik hastaların en büyük şikayetlerinden birisi nefes almayan kumaşlarla üretilen çorapların ayağı yara yapması ve bu yaralarının uzun süre iyileşmemesidir. Aynı zamanda bir kişinin diyabet hastalığa sahip olması onun ayaklarındaki kan dolaşımını olumsuz etkiler. Toptan Bolero 12’li Lastiksiz Şeker Çorabı ayakların kan dolaşımını sağlayarak şikayetlerinizi en aza indirmeyi hedefliyor.

Yüzde 80 pamuk içeren ipliği sayesinde yaz aylarında bile ayaklarınız terlemeden rahatça giyebilirsiniz. Lastiksiz olması sayesinde bacaklarınıza oturmaz, kan dolaşımınızı engellemez. İnce yapısı ile ayakkabılarınızın içinden rahatsız etmez, ayağınızda hiç çorap yokmuş gibi hissedersiniz. Bacağı saran boğaz yapısı ile aşağı kaymaz, günlük kullanımda rahatlık sağlar. Defalarca yıkansa bile özelliğini kaybetmez, yapısı aynı kalır. Bir paketin içinde bulunan renk seçenekleri ile her renk kıyafetinize uyumlu bir çorap giyinebilirsiniz.

Bolero Japon Kore Tarzı Şeffaf Transparan Kadın Çorap Summer

Kadın çorap modellerinde trendlerin bir adım ötesine çıkan Bolero Japon Kore Tarzı Şeffaf Transparan Kadın Çorap Summer bütün dikkatleri ayağınıza toplayacak. Transparan yumuşacık kumaş üzerine işlenmiş çiçek desenleri ile ilkbaharın canlılığını kombinlerinize taşıyacak. Yazlık çoraplar kategorisinde yer alan ürün yaz aylarında ayağınızın nefes almasını sağlar.

Kaliteli dikişi sayesinde kaçma problemi yaşamazsınız. Topuk, parmak ucu ve lastik kısmı örme kumaşla tasarlanmıştır, kullanırken rahatlık sağlar. Açık ayakkabılarınızın bile içinden rahatlıkla giyebilirsiniz, şık duruşu ile tarzınıza canlı bir görünüm katacak.

Bayan Kurdelalı Siyah File Soket

File çoraplar hem özel günlerde hem de günlük giyilebilmesi nedeni ile her kadının dolabında bulunması gereken kurtarıcı parçalardan. Özellikle yaz aylarında ayakkabıların içerisinden giyilebilen çoraplardan olması onları vazgeçilmez kılıyor. Şıklığın rahatlıkla buluştuğu Bayan Kurdelalı Siyah File Soket pantolonlarınızın ve uzun eteklerinizin altından muhteşem görünür. Yazları ayak terletmeyen özelliği sayesinde gün boyu kullanımda bile rahatlık sağlar. Arka kısmında bulunan kurdelesi çoraba ayrıca sevimlilik katıyor. Bacakları sıkmayan rahat lastiği bulunduğu için hem şıklık hem rahatlık istiyorsanız bu çorap tam size göre.

Çorap Toptancısı güvenli alışverişi sizlere sunuyor. Birbirinden farklı desen ve renklerde çoraplara en uygun fiyatlarla sahip olmak için haydi https://www.coraptoptancisi.com/ web adresine!


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir