Sevimli ve her daim can yoldaşı olarak bulunan evcil hayvanlarınızın, henüz küçükken başlayıp gelişim sürecine kadar onların en doğru mamaları tüketmeleri, siz sahipleri olarak sorumluluğunuzdur. En doğru ve en kaliteli mamalar için Dodomama!

Primacat Classic Pouch Jöle İçinde Dana Etli Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet X 85 Gr

PrimaCat Classic Pouch Jöle İçinde Dana Etli Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet x 85 gr, içeriğinde bulunan %70 su oranıyla pati dostunuzun su ihtiyacını da karşılayabilirsiniz. Yoğun bir üründür. Uzun süreli olarak kullanmak, mümkün. İçeriğinde kediniz için sağlığına zarar verecek en ufak bir ürün yer almamaktadır. Bu konuda testlerden geçmiştir. Klasik bir paket içerisinde bulunuyor. Jöle içinde dana etli tahılsız yaş mama, etli tahılsız yaş mama seven kedilerimiz için tercih edilebilir. Doyurucu bir üründür.

Primacat Pouch Classic Jöle İçinde Balıklı Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet X 85 Gr

PrimaCat Pouch Classic Jöle İçinde Balıklı Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet x 85 gr, özellikle jöle içinde balıklı tahılsız mama seven kedileriniz için asla hayır diyemeyeceği bir lezzetle sunuluyor. Genellikle evcil kedisi olan kişilerin tercih ettiği bir mamadır. Yaş mama içeriğinde yüksek oranda su bulunduğu için kediniz çok fazla su tüketmiyorsa, su alışkanlığını da bu şekilde kazandırabilirsiniz.

Primacat Classic Pouch Jöle İçinde Kuzu Etli Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet X 85 Gr

PrimaCat Classic Pouch Jöle İçinde Kuzu Etli Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet x 85 gr, doyurucu ve besleyici bir üründür. İçeriğinde bulunan vitamin ve mineraller, kedinizin gelişimine etki eder. Harici olarak yan etki oluşturacak en ufak bir ürün bulunmamaktadır. Testten geçerek, satışa sunuluyor. Ürünün içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller kedinizin gelişimine katkı sağladığı gibi tüylerinin daha parlak, daha sağlıklı olması için de tavsiye edilmektedir. Evcil kediniz varsa ve hem su hem de beslenme alışkanlığı kazandıramıyorsanız doğru bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Kaliteli bir paket içerisinde, adresinize gönderilir. Kediniz için ekstra bir yaş mama takviyesi almak istiyorsanız ve hangi ürünün seçeceğinizde karar veremiyorsanız  burada genel olarak önerilen yaş mama olduğunu söyleyebiliriz.

Canvit Barf Salmon Oil 500 Ml Köpekler İçin Balık Yağı

Canvit Barf Salmon Oil 500 ml Köpekler İçin Balık Yağı, köpeğinizin mamasının içine karıştırarak daha sağlıklı olması için sunulan bir üründür. Köpeğinizin gelişiminde gerileme varsa, tüyleri soluk soluksa, çok fazla tüy dökülmesi ile karşı karşıya kalıyorsanız sizin için en doğru ürün olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak evcil köpeği olan kişiler, ürünü köpeğinizin mamasına karıştırarak kullanabileceğinizi söylemektedir. Yoğun kıvamda bulunan bir ürün. İçeriğinde köpeğinizin yan etkilerle karşılaşabileceği, farklı bir ürün bulunmamaktadır.

Primacat Pouch Classic Jöle İçinde Kümes Hayvanlı Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet X 85 Gr

PrimaCat Pouch Classic Jöle İçinde Kümes Hayvanlı Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet x 85 gr, sağlıklı bir üründür. Her kedi cinsine veya yaşına bağlı olarak farklı beslenme tercih etmektedir. Burada kediniz için sağlık açısından onun gelişimine ve tüylerinin parlaklığını artırmak adına, kaliteli bir mama aradığınızda tercih edebilirsiniz. Jöle içinde kümes hayvanlı bir üründür. Yoğun kıvamı ile bulunuyor. Yaş mama olarak sunulsa da, kedinizin su ihtiyacını da karşılayabilirsiniz. Düzenli olarak tüketildiğinde, özellikle yavru kedilerin ek gıda takviyesinde hem gelişimine etki eder. Hem de yetişkin kedilerde, düzenli ve yeterli beslenmeleri için ön plana çıkmaktadır. Vitamin açısından birçok mineral de mevcut!

Dodomama bünyesinde evcil hayvanınızın, cinsine ve yaşına göre farklı mama seçenekleri mevcut. Onun gelişimine büyük katkı sağlayacak vitamin ve mamaların her biri dodomama.com bünyesinde bulunuyor. Tek bir tıkla sipariş ederek, minik dostunuzu şımartabilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir