Allianz, beklenmedik bir kazaya maruz kaldığınızda ya da sağlık sorunları yaşadığınızda ihtiyacınız olan tanı ve tedavi işlemlerini, en bilindik sağlık kuruluşlarında en güncel yöntemlerle ve mali kaygısı oluşmadan karşılanması için sizlere sunulan sigortadır.

Sigorta’nın En İyisi; Allianz!

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS)

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) ile anlaşması olan özel sağlık kurumlarında, özel şartlar doğrultusunda SGK tarafından karşılanan sağlık giderlerinizde meydana gelen fark ücretine herhangi bir ödeme yapmadan (SGK için zorunlu muayene katılım payı dahil değil) karşılayabileceğiniz sigorta çeşididir.

Allianz ile anlaşması olmayan fakat SGK ile anlaşmalı olan özel sağlık kurumlarına yatarak tedaviler için başvuru yaptığınızda, anlaşma dışındaki kurumlarda ek limitiniz olur.

Ayakta tedaviler ile doğum ile ilgili teminatlar poliçeye dahil değildir. Fakat tercih edildiği sürece dahil edilebilir.

Evde bakım teminatları özelinde, anlaşmalı kurum SGK ile anlaşması var mı yok mu bakılmadan, poliçenin şartlarına uygun olduğu sürece, limitinizi SGK ile bütün kurumlarda kullanabilirsiniz.

Allianz Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası

Allianz Nazar Boncuklu Sağlık Sigortası, acil olan sağlık giderlerinizi karşılayabilmeniz için özellikle ameliyat ya da yoğun bakım gibi zor durumlar için hazırlanan sigortadır.

Allianz Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası yoğun bakım ve ameliyat sigortası olarak da bilinir. Anlaşmalı her kurumda geçerli olan 75.000 TL limit ve %90 geri ödeme seçeneği ile yoğun bakım ve ameliyat masraflarının karşılanması için olanak sağlar.

Yoğun bakım ve ameliyat masraflarından ayrıca genel sağlık sigortanızı da kullanarak Resmi Sağlık Kurumları’nda yoğun bakım ya da ameliyatlı yatış olduğunda ayrıca size nakit ödeme de sunar.

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası yurt dışına, yurt içine ya da yurt dışından Türkiye’ye seyahat edecek olanları, seyahat sırasından ani bir rahatsız ve hastalık durumlarında güvenceye alır, hayatlarını kolaylaştıracak asistans hizmeti sunar.

Konsoloslukların vize başvurusu sırasında zorunlu kıldığı Yurt Dışı Sağlık Sigortası seyahatleriniz boyunca yaşayacak olduğunuz acil sağlık sorunlarını güvence altına alır. Ayrıca isteğe bağlı olarak da pandemik hastalılar nedeniyle oluşabilecek, Covid 19 da dahil olmak üzere, tedavi masraflarını da sigorta içerisine dahil edebilirsiniz.

Sigorta’nın En İyisi; Allianz!

Geri Ödeyen Yaşam Sigortası

Geri Ödeyen Yaşam Sigortası, sigorta tarafından belirlenen süre dahilinde ölüm olmaz ise tüm primlerinizi ödemeniz koşuluyla paranızı geri almanıza olanak sağlar.

Bu sigorta Yaşam Kaybı Teminatı sayesinde sevdikleriniz yaşam kaybı durumlarında güven altına almanızı sağlar.

Geri Ödeyen Yaşam Sigortasının size sunduğu avantajlardan biride sigorta süresi bittiğinde yaşam kaybı riskinin olamaması durumunda primlerinizi size iade eder.

Sigorta süreniz en az 12 yıl, en fazla ise 20 yıla kadar olabilir. Yaşınız ve sigorta sürenizin toplamı 75’i geçmemesi gerekir.

Geri Ödeyen Yaşam Sigortası’na 63 yaşında katılan birinin sigorta süresi en fazla 12 yıl olur.

Sigorta’nın En İyisi; Allianz!

Yıllık Hayat Sigortası

Yıllık Hayat Sigortası, sigorta güvencenize ek olarak birçok hizmetten indirimli veya ücretsiz faydalanma olanağı sunar.

Faydalanacağınız hizmetler arasında sağlık avantaj hizmetleri, göz, diş ve optik, medikal asistans hizmetleri, psikolojik danışmanlık hizmeti, konut asistans hizmeti, kuru temizleme ve halı yıkma hizmeti, sağlık yaşam hizmeti, eğitim koçluğu ve izotomi danışmanlık, yaşam tarzı hizmetleri ve yurt dışı asistans hizmetidir.

Seçtiğiniz plan seçeneklerine göre de faydalanabileceğiniz hizmetler de farklılık gösterir.

Allianz, Türkiye’nin lider sigorta şirketlerinden biridir. Müşterilerine seçme özgürlüğü sunmasının yanı sıra akıllarında herhangi soru işaretlerine karşılık cevapları hemen yanıtlayan sigorta şirketidir. Sizde daha fazla bilgi için https://www.allianz.com.tr sitesine tıklamanız yeterli olacaktır.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir