Cosmed küresel çapta saç ve cilt bakım ürünlerini müşterilerine ulaştıran bir alışveriş markasıdır. Kirli hava gibi dış etmeler ve saç şekillendirme ürünlerinin yıpratıcı etkilerini gidermek için çeşitli markaları kullanıcılara sunuyor. Saçlarınızı eski canlılığına kavuşturmak bu markayla artık çok kolay.

Anti Hair Loss Shampoo- Sülfatsız, Tuzsuz Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Anti Hair Loss Shampoo- Sülfatsız, Tuzsuz Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ile günlük kullanımda saçlarınızın dökülmesini engelliyor. Buğday proteini ile Hint yağ birleşimiyle stres benzeri etkenlerle zayıflayan kökleri besliyor. Saç hücrelerine giden oksijen oranın artırarak saçları uzatıyor. Kafein ile Ginkgo Biloba içeriği saçlara hacim kazandırıyor. Kafa derisinin pH değerinin düzenleyen şampuanla saçlarınızı güçlendirin.

Nourishing & Moisturizing Hair Conditioner- Yıpranmış Saçlara özel Keratin içeren Nemlendirici Saç Bakım Kremi Saç Maskesi

Nourishing & Moisturizing Hair Conditioner- Yıpranmış Saçlara özel Keratin içeren Nemlendirici Saç Bakım Kremi- Saç Maskesi, saç uçlarına uygulanarak dış katmanın güçlenmesini sağlar. Kafa derisine temas etmemesi gerekmektedir. Hidrolize keratin saçın dış katmanında şekillendirme işlemleri ve güneşin zararlarının giderilmesini sağlamaktadır. Hyaluronik asit saçlardaki kopma ve kırılmayı azaltarak elektriklenmeyi önler. Bu durum saçların taranmasını ve şekillendirilmesini kolaylaştırır. Düzenli olarak uygulanan maske saçın güçlenmesine, kırıklarda azalmayı sağlar.

Balancing Clay Shampoo- İnce Telli ve Yağlı Saçlar için Sülfatsız Tuzsuz Kil Şampuanı

Balancing Clay Shampoo- İnce Telli ve Yağlı Saçlar için Sülfatsız Tuzsuz Kil Şampuanı günlük kullanımda yağ dengesinin korunmasını sağlar. Sülfat içermeyen ürün saçtaki sebumu dengeye getirecek çok sayıda mineral, vitamin ve fomes mantarı içermektedir. Bu içerik aşırı yağlanmanın önlemenin yanında tahriş ve kızarıklıkların azalmasını sağlar.

Intense Anti-Dandruff SD+ Shampoo- Yağlı Kepek Karşıtı Sülfatsız Şampuan

Intense Anti-Dandruff SD+ Shampoo- Yağlı Kepek Karşıtı Sülfatsız Şampuan içerisinde meyan kökü, sarı kantaron ve ardıç katranı vardır. Bu ürünün 3 hafta düzenli kullanımı gerekmektedir. İçerisindeki etkin maddelerle ciltteki mantar ve kaşıntıyı yok eder. Yakı otu da içeren ürün saç derisinin dengesini koruyarak yağlı pullanmayı geçirir.

Cosmed ürünlerini https://www.cosmed.com.tr/ üzerinden hemen alabilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir