Mutfak ürünlerindeki kalitesiyle her zaman lider olan Emsan, evleneceklere özel paketlerle birbirinden şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Modern tasarımları klasik çizgilerle birleştiren marka mutfağınızı misafirleriniz için hazırlamaya yardım ediyor. Düğün öncesi eksiklerinizi tamamlama amacıyla en doğru adrese gelin.

New Marly Porselen 60 Parça 12 Kişilik Yuvarlak Yemek Takımı Platin

New Marly Porselen 60 Parça 12 Kişilik Yuvarlak Yemek Takımı Platin, Mutluluk dolu evlilik paketi içerisinde yer alıyor. Gümüş ve beyaz renklerini taşıyan ürün 12′ şer kişilik servis, çukur, pasta tabakları ve kaselerin yanı sıra ikişer tane tuzluk- biberlik- kürdanlık ile küçük kayık tabak yer alıyor. Çorba tenceresi de bulunan yemek takımının yanında çatal- kaşık-bıçak takımları, 7 parça tencere seti ve kahve makinası mutluluk dolu evlilik paketini oluşturuyor.

Emsan Mirage 84 Parça 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Seti Lüks Kutulu

Emsan Mirage 84 Parça 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Seti Lüks Kutulu ürün kalpten kalbe evlilik paketinin içerisindedir. Bu ürünle söz konusu evlilik paketine yemek takımı da eklenebilir. Paketin içerindeki yemek takımları 60 parçadan oluşuyor. Kaşık- çatal- bıçak takımı 12′ şer tane yemek ve tatlı kaşık- çatal- bıçağı içerir.

Fine Bone Ela 60 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı

Fine Bone Ela 60 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı, Emsan rüya gibi evlilik paketinin içindedir. Yeni evinizde ailenizi ağırlarken sofranızı ürünün şıklığıyla taçlandırın. Kare formda olan yemek takımında tuzluktan tencereye kadar bütün parçalar bulunur. Fine Bone malzemeden üretilen yemek takımı modern çizgilerin zarafetini taşıyor. Bu paketin içerisine kaşık- çatal- bıçak takımı ekleyerek rüya gibi evlilik paketinizi oluşturabilirsiniz.

Yukardaki ürünler mevcut evlilik paketlerinden seçilmiştir. Emsan kampanyaları arasındaki rüya gibi evlilik, kalpten kalbe evlilik, mutluluk dolu evlilik ve gönlüne göre evlilik paketlerinden birini seçebilirsiniz. Bu paketlerden ürün seçimi, yapmak için https://www.emsan.com.tr/ adresine gitmelisiniz.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir