Ayakkabı Dünyası, spor ayakkabılardan Slipstop modellerine geniş ürün içeriği sağlıyor. Her yaş grubuna uygun kaliteli ve şık ayakkabılar da kampanya yapılıyor. Tüm giyim zevklerine göre markalar uygun maliyete satılıyor.

Slipstop Gri Erkek Çocuk Terlik

Kano ve su kaydıraklarında hareket etmeyi sağlayan Slipstop gri erkek çocuk terlik çok kalitelidir. Gri renk üzerinde kamyon, kepçe, beton mikseri ve inşaat güvenlik işaretleri içermektedir. Sarı renkte olan bu araçlar çocukların çok hoşuna gitmektedir. Islak zeminlerde güvenliği sağlayan ürün kayma sorunlarını en aza indirmektedir. Çok uygun fiyatlarla satılan havuz terliğinin farklı renk ve desenleri de mevcuttur.

Slipstop Turkuaz Kız Çocuk Terlik

Sörf gibi su sporlarında çocukların güvenliği önemlidir. Bunun için Slipstop turkuaz kız çocuk terlik tercih edilmelidir. 18 ila 35 beden aralığı olan ürünün turkuaz rengiyle sevimlidir. Üzerinde Unicorn/ tek boynuzlu at olan terlik kalitesiyle uzun süre kullanılabilir. Ayrıca modelin üzerinden parlayan yıldızlar tek boynuzlu atla uyum içindedir.  Su kayağı sırasında da kullanılarak olası kazaları önleyebilirsiniz.

Slipstop Multi Terlik

Tatillerde su sporu yaparken yaşanabilecek kazaları önleme için özel ayakkabılar kullanılmaktadır. Özellikle çocuklar zeminin ıslaklığı nedeniyle sıkça düşerler. Bunu önleme için Slipstop Multi terlik almalısınız. Üzerinde dinozor olan bu terlik çocukların hoşuna gider ve bu ürün tabanı kaymayı önlemektedir. Sarı, kırmızı, mavi ve turuncu dinozorlarla çocuklar istediklerini rahatça yapar. Miniklerin ıslak zeminde tehlikesiz eğlenir. Çok fazla seçeneği olan terlik modellerinin çocuğunuzun ayağına göre olması önemlidir.

Slipstop Siyah Erkek Çocuk Terlik

Esnek yapısı ve üzerindeki hayvan figürleriyle erkek çocuklar için tasarlanan ürün tam koruma sağlar. Kaymaz tabanı sayesinde Slipstop siyah erkek çocuk terlik üst düzey güvenlik sağlar. Su geçirmeyen model de miniklerin ayakları kuru kalır. Ürün tasarımı sayesinde miniklerin tatilini daha eğlenceli hale getirir. Görünümüyle ekstra eğlence sağlayan terlikleri ila endişesiz bir tatil geçirirsiniz.

Su sporlarında güvenlik amaçlı kullanılan kaliteli Slipstop modelleri Ayakkabı Dünyası’ nda. Çocukların tatil ihtiyaçlarının yanı sıra kendi alışverişinizi de yapabileceğiniz site https://www.ayakkabidunyasi.com.tr/ .Hemen gelin eksikleri giderin.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir