Beymen, en kaliteli çocuk, ev dekorasyon, yaşam ve teknoloji ürünlerini bir arada sunuyor. Kendi özel tasarımlarını ve popüler markaları müşteriye ulaştırıyor. Her alanda öne çıkan marka inovatif güzellikte de liderliği koruyor.

Little Black Liner Black

Bu ürün üçü bir arada tasarıma sahip bir makyaj malzemesidir. Little black liner siyah, iki tane ucu bulunan bir eyeliner’ dir. Çok ince, ince ve kalın şeklinde üç farklı görüntü elde etmenizi sağlamaktadır. Yeni tasarım olan ürün oldukça kolay kullanılır. İpeksi dokusuyla gözlerinizin üzerinde boşluk bırakmadan rahatça sürebilirsiniz. Dermatolojik testlerden geçen ürün, suya dirençli formülü sayesinde 12 saat aynı şekilde kalır. Özel günlerde kusursuz görünümünüzü tamamlamak için uygun maliyetle alabilirsiniz.

Luminous Silk Fondöten 2

Makyaj malzemelerinin olmazsa olmazı fondötendir. Luminous Silk Fondöten 2 özellikleriyle kaliteli makyaj ürünlerinden biridir. Işıltılı ve doğal bitişli fondöten sloganıyla tanıtılan ürün cildinizi aydınlatır. Kusurları kapatma ve doku iyileştirme teknolojisi Micro-fil ile 24 saat kalıcıdır. Her cilt tipine uygun olan ürünle eşsiz kombinizi muhteşem bir ciltle tamamlarsınız.

Skin Full Cover Concealer Beige

Makyaj sanatçıların kullandığı skin full cover concealer, 16 saat kalıcı kapatma sağlar. Ağırlık yapmayan, hafif formülü kusursuz cilt görünümüne ulaşmanıza yardım eder. Koyu halkaları, renk eşitliksizliklerini kapatan ürünle sağlıklı cilt elde ederisiniz. Kapatıcı özelliğine ek yüz miniklerinize uyum sağlayan esnek bir yapıdadır. Yalnız göz altlarınızı değil bütün cilt bölgelerine uygulanmaktadır. Hiyalüronik asit içeriği pürüzsüzleştirme ve nem etkisi verir.

Blush Subtil 351 Blushing Tresor

Allık, en sevilen makyaj ürünlerindendir. Blush Subtil 351 Blushing Tresor uzun süreli cildinizde kalır. Toz formdaki allık, koyu tonlardan doğal tonlara pek çok renk barındırır. Elmacık kemiğinden şakaklara doğru uygular iseniz yanaklarınız belirginleşir. Üst elmacık kemiği ila gözünüzün dış köşelerine uygularsanız elmacık kemikleriniz ortaya çıkar. Doğal görünüm için daha sade renkleri tercih etmeniz gerekir. Ayrıca cilt renginize uyacak en güzel tonu belirlemelisiniz.

Beymen’ in kusursuz görünüm sağlayan kaliteli makyaj ürünlerini almak çok kolay. https://www.beymen.com/ adresine tıklayarak en popüler markaların ürünlerini alın.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir