Avon geniş ürün yelpazesini her gün yenileyerek kaliteye ulaşmanızı sağlıyor. Kozmetik alanında önde gelen marka, uzun yıllardır sizleri mutlu etmek için en iyi hizmeti sunar. Parfümlerden makyaj malzemelerine kadar ihtiyaç duyulan her şeyi uygun fiyatlarla ulaştırır.

Black Suede 30 ml Erkek Parfüm Seti

Hediye almak kadınlar kadar erkekleri de mutlu eder. Sevdiğiniz bir arkadaşınıza, sevgilinize ya da babanıza Black Suede 30 ml Erkek Parfüm Seti güzel bir armağan olabilir. Tıraş losyon, parfüm, şampuandan oluşan paket oldukça kullanışlıdır. Uygun maliyete sunulan ürün erkeklere özel geliştirilmiştir.

Far Away Beyond The Moon 50 ml Kadın Parfüm ve Vücut Losyonu

Far Away Beyond The Moon 50 ml Kadın Parfüm ve Vücut Losyonu vanilya ile kiraz kokuları içerir. Şık mavi kutusundaki parfüm, ferah kokusuyla mutluluk dağıtır. Vücudunuza uygulayacağınız losyon benzersiz içeriğiyle cildinize iyi gelecektir. Kendinizi iyi hissetmek için günlük bakımlarınızı aksatmayın. Bu ürünün kalitesinden en uygun maliyete yararlanın.

Özel Çantalı Makyaj Seti (Doğal Görünüm)

Asansörlü göz kalemi, tırnak cilası, dudak bakım yağı içeren pakete bez makyaj çantası dahildir. Makyaj yapma her yaştan kadının tutkusudur. Yüksek kaliteyle üretilen ürünü alarak kendinizi mutlu edebilirsiniz. Özel günler ya da içinizden geldiği zaman küçük dokunuşlarla bambaşka bir hale gelirsiniz. Özel çantalı makyaj seti (doğal görünüm) ile kombinize son dokunuşları yapın.

Anew Platinum Cilt Bakım Seti

Anew Platinum Cilt Bakım Seti sayesinde her zaman genç ve güzel görünürsünüz. Gece- gündüz bakım kremlerinden oluşan set cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlıyor. İlerleyen yaşın getirdiği etkileri azaltan krem 55 yaş üzeri için geliştirilmiştir. Gece bakımlarınızda kullanacağınız ürün yenileyici etkisiyle cildinizi eski formuna kavuşturur. Gündüz bakımı ise güneşin ve diğer dış etkenlerin cilde verdiği hasarı engeller.

Avon tarafından geliştirilen kişisel bakım ürünleri tüm cilt tiplerine uygundur. İçeriğindeki maddeler, cildin onarımını sağlar. Sizde kendinize veya sevdiklerinize hediye almadan önce https://kozmetik.avon.com.tr/ adresine mutlaka bakın.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir