Ariş Pırlanta sevginizi göstermenin yeni şekillerini üretiyor. Yılların tecrübesiyle ortaya çıkan benzersiz tasarımlarıyla her zaman dikkatleri üzerinde topluyor. Doğum günü ya da evlilik yıl dönümünde sevdiğinize benzersiz takılar hediye etmenizi sağlıyor.

Rose Gold Geometrik Tasarım Yüzük

Farklı ve modern bir tasarıma sahip olan ürün kırmızı altındır. İki parçanın çapraz bağlayan kısımlarından birinde 9 tane yuvarlak kesim pırlanta var. 14 ayar ağırlığındaki Rose Gold Geometrik Tasarım Yüzük G renk ve SI berraklıktadır. Çarpıcı, şık, modern kesim yüzükle kıyafetinizi tamamlayın.

Pırlanta Kalp Kolye

Pırlanta kalp kolye her dönem sevilmeye devam ediyor. Koleksiyona dahil edilen benzersiz kolye aşkınızı anlatma fırsatı sunuyor. Yuvarlak kesim pırlantalar kalp figürünün son kısmında ve kalbin tam ortasında yer alıyor. Yeni yılda, mezuniyette, özel günlerde hediye arayışınızı bu parçayla sonlandırın. Eşinizin ya da kızınızın boynunda kolye değer kazansın.

Pırlantalı 4 Element Sembol Bileklik

Doğadan ilham alan Pırlantalı 4 element sembol bileklik felsefi görüşlerin yansımalarını taşıyor. Paganlar, tarot kartları, Yunus Emre’nin sözlerinde yer bulun ateş- hava- su-toprak elementlerinin birleşerek kalbin açılmasını sağladığı inancı var. Pırlantalarla daha anlamlı olan bu sembolleri bileğinizde taşıyarak evreni hissedebilirsiniz. Beş tane yuvarlak kesim taş içeren ürün 14 ayar sarı altındır. Ayrıca elementler farklı geometrik şekillerle simgelenmiştir.

Pırlantalı Ay Yıldız Küpe

Pırlantalı Ay Yıldız Küpe beyaz altın, 14 ayar, on iki yuvarlak kesim pırlanta ile bezelidir. Hem gündüz hem de gece kullanıma uygun parça oldukça şıktır. Özel günlerde giysilerinizi sade ama anlamlı bir dokunuşla tamamlamanızı sağlar. Küpeye uygun kolye, bileklik veya yüzüklerle istediğiniz görüntüye anında ulaşırsınız.

Pırlanta Armoni (Manji) Sembolü Yüzük Adinkra

Kırmızı altın ve gümüş karşımı olan yüzük zıtlıkları anlatıyor. Evrendeki doğal uyumdan ilham alınarak tasarlanan ürün aşkı, bereketi, başarıyı vaat etmektedir. Pırlanta Armoni (Manji) Sembolü Yüzük Adinkra var olan enerjinizi harekete geçiriyor.

Ariş Pırlanta imzalı ürünler el işçiliğidir. Kalitesini sertifikalı taşlarla koruyan markaya https://www.arispirlanta.com/ hemen ulaşarak kendinizi şımartın.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir