Emlak Konut GYO her gün yaptığı yeni anlaşmalar ile adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran bir konut şirketidir. Uzun yıllardır inşaat sektöründe yer alan pek çok projeyi oluşturan, geliştiren ve yayılımını sağlayan Emlak Konut yapmış olduğu pek çok sözleşme ile adından sıklıkla söz ettirmeye devam ediyor.

Emlak Konut’un yeni projelerinden birisi için satın alınan Riva ve Florya semtlerinde yer alan arsaların anlaşmaları hakkında yeni bir basın açıklaması Emlak Konut tarafından gerçekleştirildi. Yapılan basın açıklamasına göre Riva ve Florya semtlerinde yer alan arsaların anlaşmaları belli sebeplerden dolayı fesih edildi.

Protokole İlişkin Önemli Unsurlar

Emlak Konut GYO, Galatasaray ile Riva ve Florya hakkında anlaşmalar yapmıştı. Yapılan anlaşma, 2016 yılında Galatasaray Spor Kulübü Derneği ile gerçekleştirilmişti. Ancak yapılan duyuruda anlaşmanın içerisinde yer alan taşınmazlar ile ilgili maddeden dolayı tüm protokolün tamamıyla feshine karar verildiği ifade edildi. Buna göre Emlak Konut ile Galatasaray anlaşması tam olarak sonlandı.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir