Otomobil sektörü her an değişiyor ve firmalar daha iyi hizmet sunabilmek için zaman zaman birlikte proje gerçekleştiriyorlar. Böylelikle takipçilerinin ve kullanıcılarının beklentilerini son derecede karşılamayı planlıyorlar. Toyota ve Subaru geçtiğimiz günlerde bir birlikteliğin mesajını vermişlerdi.

Şimdi ise geçtiğimiz günlerde yeni bir anlaşma yaptıklarını duyuran Toyota ve Subaru yeni bir projeye imza atıyorlar. Bununla birlikte Toyota, Subaru firmasında yer alan hissesini oldukça arttırması ile gündeme bomba gibi düştü.

Toyota ve Subaru Yaptığı Yeni Anlaşma ile Birliktelik Hisselerinin Değeri Üzerinde Yenilik Yaptı

Toyota ve Subaru geçtiğimiz günlerde son hisse durumları ile ilgili yapmış oldukları ortak basın açıklamasında hisseleri ile ilgili belli birtakım açıklamalarda bulundu. Buna göre Toyota, Subaru markasında yer alan mevcut hisselerinin arttığını belirterek oldukça şaşırtıcı bir haber verdi.

Mevcut hisselerinin toplamının yüzde yirmisi kadarını artıran Toyota, Subaru ile birlikteliklerinde yeni bir projeyi geliştirdiklerinin sinyalini de verdi. Toyota, eskiden Subaru şirketinde yüzde on yedi hisse sahibiydi.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir