Twitch, YouTube, Mixer ve Facebook gibi pek çok sosyal mecrada kullanılan, bu mecralarda yapılan yayınlarda kullanılan Streamlabs açıklamalara göre en yakın zamanda Logitech bünyesine katılacak.

Program pek çok açıdan kullanıcıya sahip ve oldukça fonksiyonel olması dolayısıyla en sık kullanılan uygulamalardan biri olması ile ön plana çıkıyor. Ücretsiz bir program olan Streamlabs satış fiyatı da açıklandı. Yapılan açıklamalara göre Streamlabs satışı yaklaşık olarak 89 milyon dolara satılacak.

Streamblas Özellikleri ve Kullanılabilirliği

Sosyal medya üzerinde yeni bir meslek haline gelen yayıncılık sektörü son zamanların trend işlerinden birini olarak hayatımızın içerisinde yerini alıyor. pek çok farklı sosyal medya kanallarında yer alan uygulamalarda yayın yapabilme özelliğine sahip olan, aynı zamanda ücretsiz bir uygulama olan Streamblas, Logitech tarafından satın alındı.

Yayın sırasında gereken ayarlar, görüntü özellikleri ve çözünürlük, kişisel bildirim özelleştirmeleri gibi pek çok farklı noktada kullanıcısına kolaylık sağlayan Steablas, pek çok açıdan yararlı ücretsiz bir uygulama.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir