Türkiye’nin büyük bankalarından biri olan Vakıfbank, KOBİ’lilere destek vermek amacıyla 4 ay ertelemeli kredi fırsatı sunarak, yıl sonu ihtiyaçlarını karşılamak isteyen KOBİ’lilere fırsat tanıyor.

Vakıfbank tarafından yapılan açıklamaya göre, müşterilerinin özellikle nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmesi açısından böyle bir kredi fırsatı sunan Vakıfbank, Türkiye genelinde 1 milyona yakın KOBİ’liye hizmet vermeyi hedefliyor.

3 Eylül-31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak olan kampanya ile 100 bin TL ye kadar kredi çekilebiliyor. Bu kredi için 36 aya kadar da vadeli kredi avantajı sunuluyor. İnternetten “Vakıfbank Şimdi Al, 2019’da öde” yazıp, kredinin ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.

Ödemelerinin 2019 yılında başlayacağı bu krediyi aldıktan sonra dilerseniz ödemelerinizi aylık ya da 3 ayda bir eşit taksit imkanları ile ödeyebilirsiniz. Tabii kredinin farklı detayları da bulunmaktadır. Krediye başvuru yapmak için Vakıfbank şubelerine gidip ya da telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Başvuru yapmadan önce dilerseniz internetten başvuru şartlarını ve gerekli olan belgeleri de öğrenebilirsiniz. Böylece başvuru süreciniz de hızlanmış olur.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir