Teknoloji çağının yeniliklerine uyum sağlayan bankalar arasında gelen İş Bankası, kolay kullanımı ile dikkat çeken bir mobil uygulamaya da sahip. Hem şahsi hesaplarınızı hem de ticari hesaplarınızı yönetebildiğiniz bu uygulama Android, İOS 8 ve üstü, Windows Phone 8.0 ve üstü işletim sistemlerinde kullanılabiliyor.

Mobil uygulama olarak indirilen bu programı kullanmaya başlayabilmek için ilk olarak müşteri numaranız ve şifrenizin olması gerekiyor. Bu bilgilere sahip değilseniz 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerine ulaşarak kolayca edinebilirsiniz. Her güncellemesiyle daha kolay hale getirilen bu uygulama sayesinde para aktarımları, fatura ödemeleri, yatırımlar, banka içi kart veya kredi başvuruları olmak üzere pek çok işlem yapılabiliyor. Yine aynı uygulama üzerinden bankanın kredi kartını da yönetebiliyorsunuz. Hatta dilerseniz ödemelerinizi otomatik olarak talimatlandırabilirsiniz.

İşlem yapılmadığında otomatik çıkış sağlanan bu sisteme her girişinizde müşteri şifrenize ihtiyacınız olacak. Bu nedenle kolay hatırlanabilir bir şifre belirlemenizde fayda var. Eğer müşteri numaranızı girişte hatırla şeklinde ayarlarsanız; her seferinde iki bilgiyi birden sizden istemeyecek, şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir