Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Güler Sabancı, Bütün dünyanın güvenle baktığı Türkiye’ye daha fazla güvenmemiz gerektiğini ifade etti. Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, referandum sonucuna ilişkin değerlendirmesinde şunları söyledi:

Ülkemiz büyük bir katılımla huzur içinde başarılı bir referandum gerçekleştirmiştir. Sonucun hepimiz için hayırlı olmasını dilerim.

Referandum öncesinde son dönemlerde görmediğimiz kadar ciddi bir kutuplaşma yaşanmıştır. Bugün artık, Türkiye’nin iradesine hepimizin saygı göstermesi, bu kutuplaşmaları geride bırakıp, ülkemizin enerjisini geleceğe dönük daha iyi bir Türkiye’yi gerçekleştirmek için kullanmalıyız.

Bütün dünyanın güvenle baktığı ülkemize biz de daha fazla güvenmeliyiz. Önümüzde çözmemiz gereken önemli konularımız var. Öncelikle daha yüksek büyüme ve daha çok istihdam yaratma sorumluluğumuz var.

Bunun için birbirimizi daha iyi dinleyip, farklılıklara hoşgörüyle bakıp, birbirimizin kıymetini daha çok bilerek, hep beraber elele vererek daha çok çalışmalıyız.


Like it? Share with your friends!

0
admin

One Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir