Büyük bedenden aksesuara kadar tüm aradıklarınızı tek bir adreste bulabilirsiniz. Modanisa dünyanın 5 kıtasında da ürün gönderen nadir markalardan bir tanesi. 2011 yılından bu yana hizmet veren marka, tesettür giyimde öne çıkmayı başarmıştır.

Flowist Plus Size

İkili takım arayışında olan Flowist Plus Size tercihinde bulunabilir. Son modaya uyumlu olan bu takım büyük beden kadınlar tarafından bir hayli talep görüyor. Nitekim basen – bel ebatları büyük bedene uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. İkili takıma dair:

  • Polyester ve elastan kumaşlar ile tasarıma imza atılmıştır.
  • Astarsız model tüm mevsimlere uyum sağlamaktadır.

Uzun tutulan boyu ile rahatlık sağlayacağı açık durumda. Aynı şekilde bol paçalarından kaynaklı rahat hareket etmeniz kaçınılmaz olacaktır. Bel boyu uzun tutulmuş ve tam sarması sağlanmıştır. Böylece konforlu bir takım olarak paylaşılır. Aynı zamanda ön kısımda 2’li ceplere yer verilmiştir. Güvenli saklama imkanlarını değerlendirmeye alabilirsiniz. Görüldüğü üzere ceplerden kullanılan kumaş yapısına kadar tüm ayrıntılara ultra konfor sağlamanızı mümkün kılacaktır.

Por La Cara

Sevilen modeller arasında olan Por La Cara tercihinde de bulunabilir ve sipariş verebilirsiniz. Sipariş öncesinde ürün detaylarını ele almakta özgürsünüz. Örneğin kumar olarak pamuk ve astarsız açıklamalarına yer verilir. Bu şekilde son derece konforlu bir model haline geldiği açık durumda.

Model ürün ölçülerinden anlaşıldığı üzere büyük beden olarak tasarlanmıştır. Dilerseniz kumaş bilgisi kadar ürün ölçülerini de dikkate alabilirsiniz. Bu detaylar üzerine siyah renkli olan takımı sipariş etmekte özgürsünüz. Aynı zamanda takım üzerinde beyaz şeritler mevcut durumda. Şeritler ile hareketli hale gelmiş ve talep görmeye başlamıştır. Öyle ki son modaya göre beyaz şeritler bir hayli dikkat çeker. Bunun gibi lastikli bilek kısımları ile son derece konforlu bir takım olarak öne sürülür.

Judour Bags

Markanın moda içerikleri arasında çantalar da yerini almıştır. Bunlar arasında olan Judour Bags dikkat çeken modellerden bir tanesidir. Modele dair saten astar yapısına yer verilmiştir. Suni deri eşliğinde tasarlanan modeller arasında gösterilir ve parlak yapısı ile şıklığı yansıtır. Çanta için:

  • İç bölmenin fermuarlı olarak tasarlanması esas alınmıştır.
  • Çapraz askı ayarlanabilir haliyle rahatlık sunacaktır.

Model şık bir ön tasarıma sahiptir. Aynı zamanda suni deri ile metal karışımı olan askısı ile tarzınızı yansıtması kaçınılmaz olacaktır. Son derece zarif bir görünüm sergileyen çanta her türlü tarza uyum sağlar. Günlük veya şık kombinler için tercih edilen modeller arasında gösterilir.

Rana Zenn

Markanın dış giyim, ayakkabı ve aksesuar gibi pek çok kategoriden ürünlerini paylaştığı görülüyor. Bunlar arasında olan abiye giyim de bir hayli talep görüyor. Abiye giyim için paylaşılan modeller arasında Rana Zenn yerini almıştır. Tulum elbise olarak paylaşılan model asil rengi ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Lacivert renkli olan modele dair:

  • Esnek kumaş yapısı ile konfor esas alınmıştır.
  • Hareket özgürlüğü açısından ağırlık yapmaması sağlanmıştır.

Uzun süreli kullanıma uygun olan model tulum – elbise olarak tasarlanmıştır. Üstelik sadece lacivert değil diğer renk alternatifleri arasından da dilediğinizi seçmekte özgürsünüz. Şık bir kesime sahip olan model için paylaşılan renkleri ele almakta ve beğendiklerinizi seçmekte zaman kaybetmezsiniz.

Aquella 

İsteyenler yaz modasına uyum sağlamak için de markanın ürünleri arasından tercihini yapabilir. Öyle ki son modaya uyumlu olan pek çok mayo ile bikini modellerine imza atılmıştır. Bunlardan olan Aquella mayo modelleri arasında gösterilir ve son derece şık tasarımlara yer verilir.

Elastan ile polyamid malzemeler eşliğinde tasarlanan mayo gün boyu rahatlık sağlamanızı mümkün kılar. Bunun yanı sıra:

  • Kemerli yapısı ile beli tam sarar.
  • İnce askıları eşliğinde şık bir görünüm sunar.

Modanisa tüm bu ürün yelpazesi ile herkesin zevkine hitap etmektedir. Merak edenler hızlı bir şekilde https://www.modanisa.com/ tercihinde bulunarak tüm ürünlere göz atabilir. Her biri dış – iç giyim veya ayakkabı – çanta olarak ayrı kategoriler halinde paylaşıldığı için zaman kaybetmezsiniz.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir