finansjob

finansjob türkiye, Finans dünyası sonunda Türkiye için bir iş ilanı sitesi kurmayı başardı. Daha önce Avrupa’nın tüm büyük ülkelerinde yer alan, sadece finans ve ekonomi sektörü için iş ilanları veren bir internet sitesi Türkiye’de de kuruldu: Finansjob. Site üzerinde iş veren olarak ve iş arayan olarak yerinizi alabilir, kendinize uygun paketi satın alabilir ya da ücretsiz üyelikle iş arayabilirsiniz. Finans, bankacılık ve sigortacılık sektörlerinin iş ilanlarını barındıran site artık daha spesifik aramalar yapıp, istediğiniz işi ve çalışanı daha rahat bulmanızda büyük rol oynayacak gibi gözüküyor.

İYİ BİR NETWORK ÜZERİNDEN İLERLEMEK ÖNEMLİ

Finans dünyasında kendinize yer edinmek, sizi farklı kılacak ekstra niteliklerinizi ön plana çıkarmak için doğru network üzerinden ilerlemek çok önemli.

Uzaktan iş ilişkilerinde doğrudan kişisel temas her zaman olmayabilir. Networkteki insanlar arasında binlerce kilometre olabilir. Ancak, internet ve sosyal medya araçlarının etkin kullanımı mesafeleri ortadan kaldırır. Finans dünyasında kariyer basamaklarını tırmanmak isteyenlere yeni bir kapı açan Finansjob.com, sosyal ağları da buluşturan önemli bir platform.

Linkedin, Facebook gruplarına üye olan kişiler direkt Finansjob.com’a CV bırakabilir.
Kariyer yolculuğunu bir kısa mesafe koşusu gibi değerlendirmeyin, başarılı network’lerin yeni kapılar açacağını unutmayın. Yeni bağlantılar kurmak ve kaynaklara erişmek için yıllarca uğraşmayın, sağlam temellere dayanan ilişkiler ve bağlantılar, sizleri uzun vadede kârlı iş girişimleri ile buluşturacaktır.

FİNANSJOB


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir