Online alışveriş sitelerinden biri olan D&R kitap ve müzik ile ilgili her türlü ürün satışı gerçekleştiriyor. Ödeme seçenekleri ve her yaş grubuna uygun ürünleri ile sektöründe lider.  Yüzlerce markanın ürününü müşterileri ile buluşturuyor. Oldukça popüler olan site elektronik ürünleri de kolay ve hızlı bir şekilde müşterisine ulaştırıyor.

Jbl Tune 230NC TWS Kulakiçi Kulaklık Siyah

Teknolojik ürünlerden sadece bir tanesi olan Jbl Tune 230NC TWS kulakiçi kulaklık siyah rengi ile şık ve klasik bir üründür. Bu kulakiçi kulaklık müzik dinlerken müzik sesi dışında bir ses duyulmasını engelleyen gürültü önleme özelliği taşımaktadır. 400 saat müzik dinleme imkanı sağlayan ürün aynı zamanda suya dayanıklı  ve ergonomik tasarıma sahiptir. Kişiselleştirme özelliği ile tamamen kendinize özel bir kulaklık yaratabilirsiniz.

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 700 W Toz Torbasız Süpürge

Elektronik ürünler hayatın her alanında. Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 700 W toz torbasız süpürge taşıdığı birçok özellikle en çok tercih edilen elektronik ürünlerden biridir.  Ev temizliğini en iyi şekilde sağlamak için tasarlamıştır. Filitresiz, tıkanma yaşamadan toz yakalama, bilye üzerinde kolay hareket etme ve bu hareket imkanı ile her köşeyi temizleme özelliklerine sahiptir. Ayrıca geniş hazne, hızlı açılan aparatlar ve uzun borusu ile ev temizleme konusunda titiz olanların ilk tercihidir.

Apple iPhone 11 64 GB Beyaz Cep Telefonu MHDC3TU/A

İş ve günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olan telefonlar her geçen sürede gelişmi ve değişmiştir. En bilinen telefon markalardan birinin üretimi olan Apple iPhone 11 64 GB Beyaz Cep Telefonu MHDC3TU/A gelişmiş özelliklere sahiptir. Hafiflik, GPS,  42,2 Mbps hızı, hafıza kapasitesi ve diğer özellikleri müşterilerin tercih sebebidir.  Ayrıca rengi ile şık bir görünüme sahiptir.

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız Fritöz

Teknolojik aletlerin en çok kullanıldığı alandan bir tanesi mutfaktır. Mutfak için geliştirilen Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız Fritöz sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlanmak için kullanılmaktadır. Ürün içerisinde 100 tane tarif bulunmaktadır. Yağsız, OLED dokunmatik kontrol,  çıkarılabilen tepsi, sıcaklık ayarı ve wifi bağlantısı ile çok kullanışlı bir üründür. Yemek yapmaktan zevk alan herkese hitap eden ürün zarif bir görüntüye sahiptir.

Grundig TCM 7061 Bio İkili Çelik Türk Kahve Makinesi Siyah

Kahve severle içinde teknolojik aletler bulunmaktadır. Bu aletlerden en çok kullanılanı kahve makinalarıdır. Birçok renk, model ve özellikleri ile yüzlerce ürün bulunmaktadır. Grundig TCM 7061 Bio İkili Çelik Türk Kahve Makinesi iki pişirme haznesi, 6 kişilik kahve yapma imkanı ile kullanışlı bir üründür. Plastik olan kısımları geri dönüşümle elde edilen materyalden üretilmiştir.  Karbon salınımı azaltarak çevre kirliliği mücadelesi ile çevre dostudur. Taşmadan pişirme, her fincana eşit ve ideal köpük ile kullananları mutlu etmektedir.

Çeşitli markaların teknolojik ürünlerinin satışını gerçekleştiren D&R online alışverişin en çok tercih edilen adresidir. Hayatı kolaylaştıran, konfor ve rahatlık sağlayan bu ürünler meraklılarını https://www.dr.com.tr/ adresinde beklemektedir.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir