Dışarda yapılan sporlar için ürünlerinin bir numarası Columbia. Küresel alanda ürünleri ile tanınan ve sevilen farklı ürünlere sahip. Doğal yaşamın tehlikeli ve zor şartlarına uygun ürünleri bulunan marka doğa severlerin favorisi olmaya devam ediyor. Her yaş ve cinsiyetten kamp ve doğal hayat tutkunlarının tercihi olan marka yaptığı kampanyalar ile ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Firecamp Boot Kadın Uzun Bot

https://www.columbia.com.tr/graphite-firecamp-boot-kadin-uzun-bot-p-8412

Doğal yaşamın zorlu koşullarına korumanın yanında rahatlık sağlayan Firecamp Boot Kadın Uzun Bot şık bir tarzda. Dokuma kumaş ile üretildiği için su geçirmez. Nefes alma özelliği ile ayağın her şartta kuru kalmasını garantiliyor. Zemin tuşu güçlendiren kauçuk tabana sahip. Doğa koşullarına uyumun yanında günlük hayat içinde ideal bir üründür.

Grand Trek II Down Hooded Erkek Kaz Tüyü Mont

Bazı insanlar koşul ve şartta doğadan kopamaz. Kışın buz gibi soğuğuna karşı Grand Trek II Down Hooded Erkek Kaz Tüyü Mont ile her zaman doğa ile iç içe olabiliyor. Mont kuş tüyü dolgu yalıtımı ile mükemmel bir ürün. Vücut ısını içerde tutan astar tasarımı ile soğuğa karşı üstün koruma sağlıyor. Ayrıca ürün fermuar detaylı yan cep, ayarlanabilir kapüşon ve etek ucu özelliklerini taşıyor.

Zing III Fleece Çocuk Polar

Ebeveynlerinin yolundan giden minikleri unutmayan marka tasarladığı Zing III Fleece Çocuk Polar ile göz dolduruyor. Sadece doğada değil günlük hayat kullanımına uygun ürün desenleri ile minikleri yansıtıyor. Çocukların rahatı ve konforu için oldukça ideal bir üründür.  Farklı renk ve bedenleri ile cinsiyet ve yaş fark etmeden çocukları sarıyor.

Fast Trek II Kadın Polar Üst

Sporunu yaparken şıklığını da korumak isteyen kadınları unutmayan marka tasarımları ile kadınların tercihleri arasında ilk sırada. Patika ve orman koşusu ya da diğer doğa sporları için geliştirilmiş olan Fast Trek II Kadın Polar Üst korumayı arttırmak için muhteşem bir ürün. Kış soğuklarına  karşı yün olması özelliği ile her dolapta yer almalıdır. Ürün sahip olduğu yüksek yaka, büzgülü ip bel bandı gibİ detayları ile soğuğa karşı ek koruma getiriyor. Renk ve görüntüsüyle bile insanın içini ıstan polar her mevsim kullanıma uygundur.

Grand Trek II Down Kadın Kaz Tüyü Mont

Açık hava spor giyim ile ün kazanan marka her hayat tarzı için ürünler üretiyor. Nefes alan ısı yansıtması ile Grand Trek II Down Kadın Kaz Tüyü Mont kış soğuklarında maksimum koruma sağlamaktadır.  Ürün su geçirmez özelliği bir başka tercih sebebidir. RDS sertifikasına sahip kuş tüyü ile üretilmiştir. Koruma özelliğinin yanında renk ve tasarımı ile kadınlara şık bir görünüme kavuşturuyor. Ürün barındırdığı renk ve beden çeşitleri ile her kadına hitap ediyor.

Doğa sporları sevenlerin ilk tercihi olan Columbia moda trendi olan ürünleri spor ile bütünleştiriyor. Doğanın zor şartlarına göre tasarlanmış ürünlerinin yanında markanın hayatın her alanında kullanılabilen ürünleri de oldukça kaliteli. Sizde doğa ve şıklığı bir arada seviyorsanız https://www.columbia.com.tr/ ikinci adresiniz olabilir.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir