Avon, geçmişten günümüze makyaj, cilt bakımı, saç bakımı, kişisel bakım ve yenilikçi anlayışıyla aranılan birçok ürünü bünyesinde bulunduran bir markadır. Avon ile sizde muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz.

True Colour Glimmerstick Açılıp Kapanabilen Göz Kalemi

True Colour Glimmerstick Açılıp Kapanabilen Göz Kalemi, oldukça kullanışlı bir üründür. Dağılmadan kolayca eyeliner çekebilmenizi sağlar. 12 saate kadar kalıcı etkisi mevcuttur. Suya dayanıklı bir ürün olduğu için su ile temas ettiği takdirde anlık olarak yayılması kesinlikle mümkün değildir. Kalemtraşa gerek kalmadan kendi açılıp kapanabilen yapısı ile birlikte rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yalnızca siyah renk seçeneği değil beraberinde mor, mavi, sarı, yeşil ve farklı renklerdeki tonlarıyla Avon bünyesinde sizler için satışa sunuluyor. Sezonun ve birçok kişinin tercihinde olan açılıp kapanabilen göz kalemi, indirimli fiyatıyla oldukça beğenilen bir üründür.

Avon True Lash Genius Maskara

Avon True Lash Genius Maskara ile kirpikleriniz eskisinden daha iyi bir görünüme sahip oluyor. Beşi bir yerde maskara ile hayalini kurduğunuz kirpiklere şimdi sahip olabilirsiniz. 5 adet özelliği ile biçim, uzunluk, belirginlik, lifting etkisi ve simsiyah yapısıyla sahip olabilirsiniz. Akıllı fırça özelliği mevcuttur. Kirpik çizginiz ile başlayıp her bir kere kirpiğe detaylı olarak kavrayabilir. Siyah ve mavi renk seçenekleriyle yer ediniyor. Fırçanın başlığı, kirpiklerinizi ayrıştırıldığı gibi 12 saate kadar kalıcı etkisi bulunuyor. Aynı zamanda içeriğindeki yoğun kıvamı ile birlikte uzun süreli kullanıma da uygundur.

True Colour Rahatlatıcı Etkili Ve Işıltı Veren Fondöten 30 Ml

True Colour Rahatlatıcı Etkili ve Işıltı Veren Fondöten 30 ml, cildinizi pürüzsüzleştiren etkisi ile Avon bünyesinde sizler için indirimli fiyatıyla yer edinir. Kendi renk tonunuza uygun bir fondöten seçimi ararken, beraberinde etkili ve ışıltı veren yanı kalır.  Sizde bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Göz alıcı bir görünüm yaşattığı gibi aynı zamanda hem doğal, hem de kusursuz bir yapıya sahiptir. Bütünleştirme ya da yağlı bir görünüm sevmeyenler için oldukça ideal. Kusurlarınızı kapattığı gibi içeriğinde bulunan aloe vera etkisi, cildinize muhteşem bir rahatlatıcı özellik sağlar. Aydınlık ve ışıl ışıl bir görünüm için sizin de tercihiniz olabilir.

Bubble Bath Beyaz Zambak Kokulu Banyo Köpüğü 1000 Ml

Bubble Bath Beyaz Zambak Kokulu Banyo Köpüğü 1000 ml ile banyo keyfinizi doyumsuz bir hale getirebilirsiniz. Beyaz Zambak kokusu uzun süreli olarak cildinizde kalır. Aynı zamanda banyo esnasında içeriğindeki muhteşem etkisiyle, rahatlatan ve gevşeten bir özelliğe sahiptir. 1000 ml yapısı ile uzun süreli kullanıma dayanıklıdır. Oldukça yoğun bir üründür. Beyaz zambağın muhteşem çiçekçi kokusunu derinlemesine hissetmek istediğiniz takdirde sizin de tercihiniz olabilir.

Anew Cildi Yenileyen Ampuller

Anew Cildi Yenileyen Ampuller ıle şimdi yenilenme zamanı! 7 adet kolejeniyle, cildinizi 7 gün boyunca onarmaya yardımcı olan muhteşem bir üründür. Daha sıkı, daha dolgun, daha nemli ve daha pürüzsüz bir cilt için sizin de tercihiniz olabilir. Oldukça yoğun kıvamda bulunan ampul kolay kullanıma sahiptir. Tercihen elinize alıp cildinize temas ettirebilirsiniz. Ya da tercihen direkt olarak cilde uygulanması mümkündür. Cildinizin daha genç bir görünüme sahip olması için muhteşem etkisiyle birçok kişinin tercihinde olan ampülleri, sizde deneyimleyebilirsiniz.

Yenilikçi anlayışıyla piyasaya giren ürünleri Avon’da bulabilirsiniz. Cilt bakımınızdan kişisel bakıma, parfümden makyaja birçok ürüne avon.com üzerinden online bir şekilde alışverişinizi yapıp, indirimli fiyatlardan da yararlanabilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir