Pay2Phone’da

kredi kartı ile güvenli alışveriş Pay2Phone’da,

Kullanıcılarının isteklerine tüm platformlarda cevap vermek isteyen Pay2Phone kredi kartı ile ödeme hizmetini yayına aldı.

Hizmet yelpazesini sürekli genişleterek sanal alışverişin tüm bileşenlerini bir araya getirmeyi hedefleyen Pay2Phone, kullanıcılarının isteklerine tüm platformlarda cevap verebilmek için kredi kartı ile ödeme hizmetini aktif etti.

Web sitesine kredi kartıyla ödeme alamayan işyerlerine kendi kurduğu alt yapısı ile hizmet vererek satışlarını arttırmasına yardım edecek olan uygulama, özel güvenlik çözümleri sayesinde dijital ürün ve hizmet sektörüne hem kredi kartıyla güvenli ödeme altyapısı sağlıyor hem de kullanıcıların gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmelerine olanak sağlıyor.

17 ülkede 4 farklı para birimiyle kullanılan Pay2Phone, kredi kartının yanı sıra 5 bin bayisi ile nakit bakiye yüklemesine de olanak sağlayarak, isteyen kullanıcılarının kredi kartı kullanmadan internetten ödeme yapabilmelerini sağlıyor. Pay2Phone’da kullanıcılar alışveriş için aralarında bakiye transferi yapabiliyor.

Bakiye yüklemede alternatifler sunarak, internette alışveriş yapan kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını tek bir platformla karşılamak için sistemini devamlı geliştiren Pay2Phone yakın zamanda banka havalesi ve mobil ödeme servislerini de hizmete açacak.

www.pay2phone.com Hakkında

Tamamen Türk sermayesi ile kurulan Pay2Phone, kullanıcıların kredi kartı, nakit veya banka hesabı kullanarak cep telefonu numarasına yüklediği bakiye ile internet üzerinden alışveriş yapmalarına ve yine alışverişlerinde kullanmak üzere aralarında para transferi gerçekleştirmelerine imkan tanıyan uluslararası bir sistemidir.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir