Dinamik mağazacılık anlayışına sahip olan Bernardo, aradığınız mutfak gereçlerinin hepsini sunuyor. Sofra ve mutfak ürünleri her tarza uygun bir şekilde paylaşılıyor. Geriye her birine göz atmak ve hızlı sipariş imkanlarından faydalanmak kalıyor.

Anemone Çeyiz Paketi 

Çeyiz alışverişleri için özel bir şekilde hazırlanan paketlerden istediğinizi seçmekte özgürsünüz. Son derece şık tasarımlara imza atılması ve her birinin tek bir pakette toplanması işinizi kolay hale getirecektir. Bunlar arasında olan Anemone çeyiz paketi içerisinde:

  • 12’şer olacak şekilde servis, çukur ve pasta tabakları mevcut durumda.
  • 12 çorba kasesine ve 2 oval tabağa yer verilmiştir.

2 küçük oval tabak yanında 1 adette büyük tabak bulunuyor. Hatta paket içerisinde 1 adet tuzluk ve 1 adet biberlik dahi eklenmiştir. Görüldüğü üzere tüm detaylar düşünülmüş ve pratik bir paket halinde paylaşılmıştır. Bunların yanı sıra yemek çatal – kaşık setleri de unutulmuyor. Her biri 12’şer olacak şekilde hazırlanmıştır. Son olarak porselen yemek, pasta tabaklarından granit tencere setlerine kadar her birinin tek bir pakette toplanması talep görmesinde bir hayli etkili.

Alvına Çeyiz Seti 

Modern çizgilere sahip olan Alvına çeyiz setine göz atabilir ve tarzınıza göre sipariş verebilirsiniz. Öyle ki klasik çizgilerden uzaklaşılmış yerine tarz esintilere gelmiştir. 12 kişilik olan sette porselen yemek takımı bulunuyor. Servisten pasta tabağına kadar her bir ayrıntıya yer verilmiştir.

Alvına çeyiz seti içerisinde 60 parça olarak kaşık, çatal ve bıçak takımı da mevcut durumda. Devamında çorba kasesinden granit tenceresine kadar her birine göz atılabilir. 20 – 24 – 26 cm olarak 2 ayrı tencereden ziyade tava da eklenmiştir. Granit olan bu set her türlü yiyeceği kolaylıkla pişirmenizi ve lezzetlerine lezzet katmanızı mümkün kılacaktır.

Bone China Yemek Takımı

İsteyenler geleneksel esintilere sahip olan yemek takımından yana tercihini yapmakta özgür. Bone China yemek takımı olarak paylaşılan set klasik çizgileri ile her sofraya hitap ediyor. Görenleri kendine hayran bırakan set içerisinde aradıklarınızı hepsini bulacaksınız. Bunlar nelerdir sorgulayanlara:

  • 12 adet olarak çukur, pasta ve servis tabağı eklenmiştir.
  • 12 adet kase ile hem küçük hem de büyük oval tabak eklenmiştir.
  • 1’er ader tuzluk ve biberlik takımı da sete eklenmiştir.

En kaliteli porselenlerden birisi olan Bone China, sete ismini vermiştir. İngiltere menşeili olan bu porselen türünün uzun vadede hasar görmesi mümkün olmaz. Öyle ki içerisinde kil maddeleri bulunur ve bu durum setin sağlamlığını gözler önüne serer. Kırık beyaz olarak tasarlanan set, çeyizlerin olmazsa olmazları arasındadır. Görenleri kendine hayran bırakır ve herkesin beğenisini toplar.

Fabıian Kahvaltı Takımı 

Çeyizde olmazsa olmazlar arasında kahvaltı takımları da yerini almıştır. Son derece kaliteli materyaller ile tasarlanan kahvaltı takımları arasından istediğinizi seçmekte özgürsünüz. Markanın öne çıkan Fabılan kahvaltı takımı bunlar arasında yerini almıştır. Görenleri kendine hayran bırakan takım içeriği son derece zengin tutulmuştur.

Takımda 6’şer adet fincan, fincan ve servis tabağı mevcut durumda. Bunların dışında reçellik ile kare tabak içeriyor. 1 adet dikdörtgen büyük, 2 adet yine dikdörtgen ancak bu sefer büyük olarak servis tabakları eklenmiştir. Takım:

  • Hassas program olmak şartıyla bulaşık makinesinde yıkanabilir.
  • Mikrodalga fırın içerisine alınmaması gerekir.

Son derece kaliteli malzemelerden tasarlanan kahvaltı takımını kullanırken dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunuyor. Bu sayede daha uzun ömürlü hale gelen kahvaltı takımları görenlerin beğenisini toplar. Tüm sofralara şıklık katar ve kahvaltıları daha keyifli hale getirir.

Fonti 8’li Dönen Baharatlık Bambum

Çeyiz için alınması gereken gereçler arasında baharatlıklar da yerini almıştır. Özellikle de bambu olarak tasarlanan daha sağlıklı ve pratik olduğu için tercih halindedir. Fonti 8’li dönen baharatlık bambum bunlar arasında yer alır. Tek parça model eşliğinde tüm baharatları saklamanız mümkün hale gelir.

Her bir ürün https://www.bernardo.com.tr/ içerisinde yerini almıştır. Bernardo çeyiz setleri ve gereçleri ile adını duyuran markalardan bir tanesidir. Geç kalmadan her birine göz atabilir ve dilediğinizi sipariş verebilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0
editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir