Kredi Kartı Nasıl Kullanılmalı?

Kredi kartı kullanıcılarının ya da kullanmak isteyen kişilerin öncelikle belirlenmesi gereken nokta limittir. Kredi kartının limiti; sizin karttan harcama yapabileceğiniz bakiyeyi belirler. Bu sebeple aylık gelirinize göre bu limitleri değerlendirmelisiniz.

Bir diğer önemli nokta kartınızda harcama yaparken aylık gelirinizi ve diğer ödemelerinizi düşünmelisiniz. Kredi kartınıza ayırabileceğiniz tutarı belirler ve böylelikle harcamalarınızı o tutar kadar yaparsınız. Kredi kartı kullanmanın bilinçli olması, düzenli ödemelerden geçer. Kredi kartınız ile yaptığınız harcamaları, dönem sonu vaktinde ve tamamını ödemelisiniz.

Kredi Kartı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Doğru ve sorumlu bir şekilde kullanırsanız kredi kartınız size birçok avantaj sağlar. Örneğin, kartınızla taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Öte yandan, acil nakit sıkıntısı yaşadığınızda kartınızdan nakit avans çekebilirsiniz ve kredi kartınızı kullanarak gider takibi yapabilirsiniz.

Kredi kartı almadan önce size uygun en iyi kredi kartı konusunda araştırma yapmalısınız. Karar sürecinizde yardımcı olabilmek adına aşağıda en uygun kredi kartı veren bankalar ve ürünleri paylaşılmıştır.

Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Kredi Kartları

Akbank müşterilerinin çeşitliliğine göre farklı özelliklere ve yetkilere sahip kart tipleri oluşturmuştur.Kolay ve hızlı başvuru imkanı sunar. Axess veya Wings kredi kartı,taksitli borç transferi ile diğer banka kredi kartı borçlarınızı uygun faiz oranıyla Akbank kredi kartınıza aktarabilir, 12 aya kadar taksitlendirebilmenizi sağlar.

Ayrıca Axess veya Wings kredi kartı sahibi olanlar, 200 TL’ye varan ekstra chip-para kazandırmaktadır.

Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

Başvurunuzu yapın onaylanan limitinizi öğrenin ve Akbank kredi kartınız adresinize gelsin.Şimdi teslim alın, borç erteleme ile istediğiniz zaman ödeyin. Online başvuru ile şubeye gitmeden anında başvuru sonucunuzu görebilirsiniz.

Şubeye Gitmek Yok, Hemen Adrese Teslim!

Denizbank Kredi Kartları

Denizbank 10 farklı kredi kartı çeşidi ile toplamda 75 civarı farklı ürün sunmaktadır. Türkiye’nin en iyi bankalarından biri olan Denizbank, Rusya’nın en büyük bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bankanın, farklı özelliklerde birçok kredi kart seçeneği vardır. Denizbank kredi kartı çeşitlerini 2 ana grupta toplayabiliriz:DenizBank Classic ve DenizBank Bonus.

Enpara.com Kredi Kartları

Enpara.com Kredi Kartı, size sunulan limitler dahilinde alışveriş, ödeme ve nakit avans kullanımı yapabileceğiniz, aidatsız bir kredi kartıdır.Enpara.com Kredi Kartı başvurunuz QNB Finansbank kredi politikaları ve ilgili yasal düzenlemeler çerçevesinde değerlendirilir, değerlendirme sonucu size derhal ve ücretsiz olarak SMS yoluyla iletilir.Başvurunuzun olumlu olarak değerlendirilmesi durumunda Enpara.com tarafından size bir kredi kartı limiti tanımlanır, bu limit tüm QNB Finansbank kredi kartları için ortaktır. Mevcutta QNB Finansbank’ta bir kredi kartı limitiniz varsa bu limit Enpara.com Kredi Kartı başvurunuz sırasında yeniden değerlendirilir ve mevcut limitinizden daha düşük olmayacak şekilde güncellenir.

Ziraat Bankası Kredi Kartları

Ziraat bankası kredi kartı özellikli banka kartı sunmaktadır. Bankkart ile tek bir kartım isterseniz banka kartı özelliğini isterseniz kredi kartı özelliğini kullanabilirsiniz.Ziraat Bankası’​nın sunduğu Bankkart ile kredi kartı ve Banka kartı tek bir kartta buluşuyor. Kartınızın ön yüzünde kredi kartı numaranız yer alırken, arka yüzünde ise banka kartı numaranız yer alır. POS veya ATM’de yapmanız gereken tek şey, kartınızı taktıktan sonra ekrandan hangi kartınızı kullanacağınızı seçmektir.